Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik a jobb szerintetek a...

Melyik a jobb szerintetek a Schwarzenegger féle nagydarab izomember kinézet vagy a kisebb, de szálkás Bruce Lee kinézet?

Figyelt kérdés
Nekem speciel jobban bejön a nem túl nagy, de formás/szálkás izomzat, magam is ezen dolgozom. Persze nagy tisztelője és rajongója vagyok Arnie-nak is, de főként az akaratereje és az emberfeletti kitartása miatt, nem a teste miatt. Nektek melyik a szimpatikusabb?

2019. dec. 14. 13:33
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
41%
Gyerekek teljesen más egy funkcionális arànyos leszalkasitott izomzat és megint teljesen más egy csak és kimondottan gyurasbol/ sulyemelesbol származó izomzat. Számomra egyértelműen Bruce Lee izomzata tetszik jobban , bár maga az ember lehetne picit magasabb. Egy birkózot vagy kuzdosportolot és egy sulyemelot egyből meg bírsz különböztetni, hisz látni az izomzat közti különbséget. Számomra teljesen felháborító és bosszantó hogy manapság a férfi fittséget azonosítsák a testépítéssel, ami profi szinten egészségesnek egyáltalán nem mondható. Kiállnak a színpadra telenyomva steroiddal egészségtelen diétát követve mindent elkövetnek hogy minél szárazabb nagyobb izomzomegre tegyenek szert, aztán 500 méteres futásnal meghalnanak. Bizonyított tény hogy a testepitonek még annyi állóképessége sincs mint egy átlag embernek, jó magam is végzek súlyzós edzést, igaz én küzdősport mellé csinálom, de én egy műmàjer színpadnak tartom a testepitest. Ahhoz tudnám hasonlítani mint egy olyan gyümölcs ami kívül szep de belül rohad. Számomra hihetetlen hogy a tökéletes fizikumnak eladnak egy Ronni, félé embert akiben egy egész kémia benne van, labtolozik egy tonnával ami félreértés ne essék szép teljesítmény, de se futni se úszni, se bunyozni, se kardió mozgást csinálni képtelen, és mára csavarok tartják össze a testét. Számomra ez nem fizikum most biztos le fognak pontozni ez van.
2020. dec. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!