Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik a jobb szerintetek a...

Melyik a jobb szerintetek a Schwarzenegger féle nagydarab izomember kinézet vagy a kisebb, de szálkás Bruce Lee kinézet?

Figyelt kérdés
Nekem speciel jobban bejön a nem túl nagy, de formás/szálkás izomzat, magam is ezen dolgozom. Persze nagy tisztelője és rajongója vagyok Arnie-nak is, de főként az akaratereje és az emberfeletti kitartása miatt, nem a teste miatt. Nektek melyik a szimpatikusabb?

2019. dec. 14. 13:33
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%
leginkább valahol a kettő között
2019. dec. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
42%
Mindig jobb a nagyobb tömeg
2019. dec. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
26%
Ezt a szikar, szalkas dolgot felejtsuk mar el, mikor Arnold testepitessel foglalkozott fele annyi zsir nem volt rajta mint Leen, pedig legalabb kettoszor akkora ember volt. Leenek soha nem volt olyan szalkas, formas izomzata. Szerintem te a sovany jelzot akartad hasznalni.
2019. dec. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
Nem, nagyon is jó jelzőt használtam. Az, hogy Lee nem volt szálkás, pedig legalább akkora butaság, mint az, hogy Arnoldon nem volt zsír...
2019. dec. 14. 17:55
 5/41 anonim ***** válasza:
75%

Mondjuk szerintem a kisebb kinezet Arnold, a nagydarab izomember pedig Coleman, de nezopont kerdese. Minel tobb idot toltesz el a sportban es minel komolyabb szinten vagy annal kisebbnek tunnek fizikumra a nagyok. Anno Arnoldot hatalmasnak hittem, most meg kozel ugyanolyan magassaggal nagyobb a tomegem es igy is kis szar vagyok, szoval...

Mindenkepp a nagydarab izomember/ifbb pro open kinezet tetszik jobban.

2019. dec. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
88%
Nem azt mondtam hogy Lee nem volt szalkas, es nem mondtam olyat hogy Arnoldon nem volt. Csupan nem osszehasonlithato a ketto testzsir szempontjabol, meg egyebkent semmilyen szempontbol. Arnold kb. 2* olyan nehez meg legalabb 10cm-el magasabb (volt).
2019. dec. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%

Tudom közhelyes vagyok, de nekem az "tetszik" ha valaki jól érzi magat a bőrében.

Vannak szimpatikus izomkolosszus példaképeim is, meg vékony szálkásak is.

2019. dec. 15. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
69%
Bruce Lee izomzata, fittsége számomra jobban tetszik. Vékony, szálkás, de mégis nagyon erős, gyors, pontos. Lee kinézete számomra a bálvány.
2020. aug. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
31%
Bruce agyonverné az Arnoldot. Ez a lényeg.
2020. aug. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
58%
Arnold meg lelőné, kb. ugyanaz az érvelési szint. Lee egyébként színész volt, nagyjából nulla db hivatalosan feljegyzett küzdelemmel.
2020. aug. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!