Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi az a szint mikor már...

Mi az a szint mikor már átlehet térni saját testsúlyos edzésről súlyzós edzésre? Illetve hogyan készítsem fel kezdőként a testem a súlyzós edzésre, hogy ne legyen sérülés?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, sajnos nagyon vékony. Szeretnék valami formát ezért arra gondoltam, hogy mivel az evés nem látszik meg talán edzéssel sikerülhet valahogy kinéznem. Viszont nyilván ezt a súlyzós edzés fogja megadni mert azzal jobban terhelve vagyok. De addig is mik azok a gyakorlatok amiket csináljak szerintetek saját testsúllyal? Ilyenekre gondolok h guggolás, fekvőtámasz stb de jöhet bármi. Meg ezekből mennyit kéne? És mi az az ismétlétszám ami ha már megy belőlük akkor már jöhetnek a súlyok?

2020. nov. 23. 17:51
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
az mit takar h szettezni? nekem nem jó ha jobban ég, mert Nem szeretnék fogyni.
2020. dec. 11. 21:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!