Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegelés, mit egyek?

Tömegelés, mit egyek?

Figyelt kérdés

3000 kcallal tomegelek, az étvággyal nincs gond mert simán megeszem. Viszont nehezen akar osszejonni a kcal.

Megeszek napi negyedkiló rizst, majdnem fél kg húst, sok zöldséget, iszok feherjeport és reggelire eszek zabpelyhet. Ha úgy van akkor szoktam bele magvakat tenni hogy több kcal legyen.

De estére mindig hiányzik kB 5-800 kalória. És nem tudom mit kéne még ennem, ha este már nem akarok főzni.

Tejterméket, lisztes dolgokat, cukrot, "csaló" kaját nem nagyon eszek, mert az kihozza a pattanásokat.



2021. jan. 3. 10:53
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
Az izom feherjebol chbol es zsirbol epul, nem pusztan csak feherjebol es a ch zsirbol sem csak háj epul.
2021. jan. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
0%
Keresd vissza, üdv dekaszuszi voltam 😘 ja egy ex versenyző 😁😹😹😹
2021. jan. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:
#31, de miért fontos a zsír-ch arány? Mind a 2-nek az a célja hogy energiát szolgáltasson, akkor nem mindegy, hogy milyen arányban viszem be? Izmosodni fogok, mert a kalória megvan hozzá, a fehérje megvan hozzá és az edzés is ami kiváltja. Az energiát a zsír is ugyanúgy szolgáltatja mint a ch, akkor nem mindegy az arány?
2021. jan. 3. 17:43
 34/39 A kérdező kommentje:
Nyilván fontos a ch, igazából csak azt nem értem, hogy ha a fehérjét beviszem, a zsírbevitelem pedig csak annyi ami az főzéshez használt olajból jön, a húsban, zabpehelyben és abban 60g olajos magban van amit eszek, ez kb. napi 80-100g zsír. A maradék kalória pedig ch, tehát számolás nélkül tudom, hogy legalább napi 300g ch-t letolok, akkor minek kell külön kiszámolnom, hogy mennyi ch-t és zsírt eszek, miért nem elég csak a fehérje és a kalória.
2021. jan. 3. 17:51
 35/39 anonim ***** válasza:
Testvérem a tükör nem hazudik, nézz bele és meglátod te magad hogy xar az egész amit csinálsz, igy soha nem leszel izmos
2021. jan. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
Nezd eltunt az izmod ezt latja mindenki. Azt hiszed hogy van izmod, mert szalkasodsz es akkor esztetikusabb es nagyobbnak nezel ki. Nem muszaj megertened, hajtsd nyugodtan a magadet engem nem surun erdekel, csak akkor ne kerdezz itt. Mert ez olyan mintha feltennem a kerdest, hogy miert nem tudok nemetul kozbe bevallom hogy nem tanulom, meg is magyarazzak de en meg megmagyaraznam hogy nem kell tanulni hogy tudjak es korbe korbe magyaraznank :)
2021. jan. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:

Figyelj, úgy látom le kell írnom, ezt nektek szánom #35,36, mivel ti kezdtetek el trollkodni.


1. nem érdekel olyanok véleménye aki névtelenül, arctalanul kezd el beszólogatni, vállald fel magad, küldj te is képet és akkor mondhatod a magadét, ha nincs hozzá meg a kinézet ne kommentelj, ennyi.


2. szerintem elég jó eredményt értem el fél év alatt, sokat nem érthettek hozzá, vagy nem tudom, szerintetek hogy kellene kinéznem fél év edzés után, főleg amiből több mint fele szálkásítás volt. Vagy ennyire bedőltetek a médiának, hogy elhiszitek ogy valaki fél év alatt csodát tud tenni és swarci lesz, vagy még életetekben nem fogtatok súlyzót.


3. nem nyújtom hosszúra, itt befejezem, mivel netes vitáknak semmi értelme. Meggyőzni úgy sem tudlak, max lekötni. Ha neked ez örömet okoz hogy másoknak beszólogass, gratulálni tudok.

További értelmetlen válaszokra nem vagyok kíváncsi és nem is fogok rájuk reagálni, ha unatkozol kösd le magad valami értelmessel.

2021. jan. 3. 20:22
 38/39 anonim ***** válasza:
Ki trollkodik? Normalis hangnemben írtam de rendben, ne erdekeljena velemenyem, en nem fogom azt irni hogy tobbszoros bajnok vagyok mert nem igaz, en csak hobbybol edzegetek, de ha teged nem erdekel az, hogyte mit csinálsz rosszul, har rendben, de akkor minek kerdezel egy arctalan oldalon nev nelkul? :D
2021. jan. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Én viszont egy ex versenyző vagyok, és nem trollkodtam én sem
2021. jan. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!