Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Létezik olyan gyakorlat,...

Létezik olyan gyakorlat, amivel a fejformámon tudnék változtatni?

Figyelt kérdés
Azzal van gondom, hogy az arcom kicsit kerekebb és ha lehet így mondani “pufibb”. Ezen szeretnék változtatni. Nem tudom, van-e valami gyakorlat erre. Mostanában valaki azt mondta, hogy a nagyon erős csücsörítés az segít, 1-2 hete csinálom, de nem látok még egy kis változást sem. 16 éves vagyok, szóval valószínűleg még idővel is fog változni az arcom kialakítása a serdülés miatt, de ha lenne valami módszer a fejforma változtatására, azt használnám, és megköszönném ha leírnátok. Szép napot!

2021. márc. 25. 08:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%

Hidraulikus prés. Gyors, kényelmes, látványos eredmény.

Amúgy ne rugózz ilyesmiken! Meglátszik, hogy hónapok óta be vagyunk zárkózva. Ezt a fiatalkori testképzavart meg majd kinövöd.

2021. márc. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
43%
nincs
2021. márc. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
30%
Magától fog változni, ahogy felnőtt leszel. Az arc folyamatosan változik kicsit az életünk során.
2021. márc. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
34%
Fekvenyomó pad 120kilóval a rúdon aztán kezdheted először kivesz nagy levegő kicsit megindít felfelé és a kezed kihúzod alóla
2021. márc. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nincs gyakorlat. Max az állkapocs rágóizmát tudod egy kicsit erősíteni, de ennyi. Az sem valami haj de látványos dolog.
2021. márc. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Növivel megoldaható!
2021. márc. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
16 évesen szintén kerek fejem volt, most meg 6 év eltelte után egész nőies formája lett, neked is biztosan fog változni, szóval engedd el a témát
2021. márc. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
62%
16 evesen ne akarj 35-nek kinezni. Alakul majd.
2021. márc. 26. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm mindenkinek.

Megpróbálok nem agyalni rajta!

2021. márc. 26. 07:23
 10/14 anonim ***** válasza:
Én nagy súlyokkal mindig keményen feszítem az arcizmaimat is, sőt, ha csak ülök és bambulom a tévét, akkor is van, hogy feszítem őket a nyakkal együtt (ez kívülről nem nagyon látszik, hogy éppen ezt teszem - biztos vicces lenne). A fogorvosom kb. 1 éve nagy meglepetésemre azt mondta szintén meglepve, hogy a szám belsejében lévő izmok szokatlanul fejlettek, nem nagyon találkozik ilyennel. Mikor beadta az érzéstelenítőt. De ez kívülről nem tudom, valóban látszik-e.
2021. márc. 27. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!