Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Létezik olyan gyakorlat,...

Létezik olyan gyakorlat, amivel a fejformámon tudnék változtatni?

Figyelt kérdés
Azzal van gondom, hogy az arcom kicsit kerekebb és ha lehet így mondani “pufibb”. Ezen szeretnék változtatni. Nem tudom, van-e valami gyakorlat erre. Mostanában valaki azt mondta, hogy a nagyon erős csücsörítés az segít, 1-2 hete csinálom, de nem látok még egy kis változást sem. 16 éves vagyok, szóval valószínűleg még idővel is fog változni az arcom kialakítása a serdülés miatt, de ha lenne valami módszer a fejforma változtatására, azt használnám, és megköszönném ha leírnátok. Szép napot!

2021. márc. 25. 08:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nagy súlyok emelése során feszítek rá a nyakamra és az arcomra, úgy értem, nyilván. Egyébként erre még a fogyás lehet jó, ha zsírpárna fedi a koponyát.
2021. márc. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
#10 hogy érted hogy feszíted? Úgy mintha mosolyognál? 😅
2021. márc. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem. Mintha mérgemben szorítanám össze az állkapcsomat. Ehhez nem is kell különösebben fura arckifejezést felvenni. Ha véletlenül valaki rám nézne közben, legfeljebb úgy tűnne, mintha a hátsó fogaim közül próbálnék kipiszkálni valamit a nyelvemmel (legalábbis ezt mondanám). Tulajdonképpen az állkapcsom körüli izmokat feszítem meg és onnan felfelé is ível valami izom, úgy vélem. Másik, mikor még korábban jártam fogorvoshoz és kérte, hogy nyissam nagyra a szám, éreztem, hogy komoly meló, igencsak feszülnek a "dolgok" a számban. Valahogy ott jött elő ez az "izomérzetem" e téren. Aztán 'miért ne' alapon elkezdtem ezt a tornát (ha eszembe jut) pár percig, heti néhányszor. Kicsit mintha az agyi vérkeringést is segítené, nem tudom, de utána kellemes érzést kelt és nem fárasztó gyakorlat, csak kicsit megerőltető.
2021. márc. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha pedig mondjuk a bicepszet edzem, akkor (nyilván némileg akaratlanul is) meg nyaktól felfelé is ráfeszítek emelés közben.
2021. márc. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!