Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Véleményt szeretnék kérni,...

Véleményt szeretnék kérni, hogy szerintetek jó-e ez a forma és csak így tovább, vagy valamin javítanom kellene? (Arányokra gondolok)

Figyelt kérdés

Szerintetek 1-1,5 év edzés után szteroid nélkül jó ez a forma vagy túl vékony? Tudni kell rólam, hogy refluxom van, szóval nem tudok annyit enni amennyit szeretnék. Illetve arányok milyenek? 80 kg vagyok a képeken. (A fehér foltok azok fogkrém mert sok volt a pattanás)


[link]

[link]

[link]



2021. márc. 30. 21:31
1 2 3 4 5 6 7
 11/69 anonim ***** válasza:
100%
Iszonyat esztétikus és jó forma, nagyon menő ez a naturál(os) vékony derék-széles váll kombó, végre nem egy inzulinhasú, felfújt kokszidióta... És ilyen fiatalon... A hátadról jöhetett volna kép. Illetve egy dupla bicepsz póz is. Meg egy olyan, ahol nincs kitakarva a bi- és tricepszed (gondolom, tetkó miatt). Az alkarod (és a talán nem véletlenül nem látszó vádlit) még fejleszthető.
2021. márc. 31. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/69 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom az a csukja elég érdekesen tornyosul másfél év alatt. Mindegy.

Ebbe nem megyek bele,mert nincs jelentősége.

Én nem vagyok ilyen jó genetikával megáldva. Abbol dolgozok, amim van. Másfél év alatt nem néztem ki így. Mostanra 7 év után értem el a 105 kilót, azt is kb 18%tzsirral.

Azt azért megjegyezném hogy a fejlődés egy idő után nagyjából kiegyenlítődik. Az egyik személy robbanásszerűen erősödik, majd lassul, a másik meg tart egy folyamatos lassú fejlődést.

Az arányok jók. Kár, hogy pont hátat nem látok,ami a favoritom egyébként. De ez már csak egy személyes észrdvétel vagy igény a részemről.

Csak így tovább.

2021. márc. 31. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/69 anonim ***** válasza:
12: Igen, a fránya génlottó.
2021. márc. 31. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/69 anonim ***** válasza:
100%
A csuklyásizom tényleg érdekes kérdés. Vajon mi dobta meg? De ne legyünk rosszindulatúak. A kérdéstől és a sráctól elvonatkoztatva: a kokszosok nyugodtan bevallhatnák, hogy kokszolnak. Előbb-utóbb úgyis kiderül. Olyan, mint a vizsgacsalás. Ha más nem, a tudáshiány egyszer előbukkan...
2021. márc. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/69 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem nagyon jó, szinte már túl jó hogy igaz legyen :D csak így tovább!!
2021. márc. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/69 anonim ***** válasza:
26%
Nem vagy véletlenül biszex vagy meleg? :)
2021. márc. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/69 anonim ***** válasza:

Szia!

Tudnál pár tippet adni hogyan lehet ilyen lábakat és kockás hasat elérni?

Miket edzettél? És mennyit?

Miket ettél? És mennyit?

2021. márc. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/69 anonim ***** válasza:
90%

"Köszönöm mindenkinek aki válaszolt és véleményezte a képeket.


Nem használok semmilyen cuccot mert refluxom van és amúgy sem használnék, hogy hiúságból tönkretegyem az egészségemet."


Kisbarátom ezt te tuti nem érted el naturálon másfél év alatt, ráadásul hiúságból kamuzol a neten, nem vagy túl hihető.

2021. márc. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/69 anonim ***** válasza:
16: Nagy kár, hogy nem:-).
2021. márc. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/69 A kérdező kommentje:

11-es: Igen, a tetoválás miatt van kitakarva egy része az alkaromnak illetve a karomnak.

És igen, igazad van a vádlim az egyetlen ami nem akar nőni akármit is csinálok.


12-es: Azon a képen megfeszített állapotban látható a csuklyás izom. Hasonlítsd össze a többi képpel ahol csak beállok a tükör elé s láthatod, hogy nem olyan nagy.


18-as: Nem tudom neked mi a problémád, miért vagy ennyire ideges? Nekem semmi okom nincs itt kamuzni. Szimplán véleményt kértem a nálam jártasabb sportemberektől. De, ha te azt gondolod, hogy kokszos vagyok az legyen a te bajod, engem nem érdekel. De köszönöm a véleményed neked is kisbarátom.


17-es: Nem tudok semmilyen tanácsot adni igazából.

Annyit csináltam, hogy fehérjedúsan étkeztem és fél évig alapgyakorlatokat csináltam utána fél évig izolációs gyakorlatokat majd utána fél évig mind a kétféle típust alkalmaztam. Heti 2x futottam és minden hétvégén volt egy nap amikor girjáztam. Ennyi.

2021. márc. 31. 14:20
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!