Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Véleményt szeretnék kérni,...

Véleményt szeretnék kérni, hogy szerintetek jó-e ez a forma és csak így tovább, vagy valamin javítanom kellene? (Arányokra gondolok)

Figyelt kérdés

Szerintetek 1-1,5 év edzés után szteroid nélkül jó ez a forma vagy túl vékony? Tudni kell rólam, hogy refluxom van, szóval nem tudok annyit enni amennyit szeretnék. Illetve arányok milyenek? 80 kg vagyok a képeken. (A fehér foltok azok fogkrém mert sok volt a pattanás)


[link]

[link]

[link]



2021. márc. 30. 21:31
1 2 3 4 5 6 7
 31/69 anonim ***** válasza:
38%

"Mint ahogy az is roppant mód idegesítő, hogy ismeretlenül hazugnak akarsz beállítani."


Kérdező én nem ismerlek téged, csak a formát látom. A forma nagyon nem tűnik naturálnak 1-1,5 év alatt, inkább 3-4. Olvasd el az előző kommentet, nekem ad igazat. Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogyha te ilyen jó formát összehozol naturálban 1 vagy másfél év alatt, akkor ne tudd, hogy nagyon jó és nem kérdésből írod ki. Vagy sosem jártál még konditeremben, esetleg ahová jársz, ott űrlények vannak mind emberfeletti genetikával? Lehetetlen másfél év alatt nem észrevenni, hogy ez sokkal jobb mint amit a konditerem átlaga elér évek alatt, bár ebbe benne van a nem rendesen odafigyelés is természetesen, ettől még amit írtam az igaz. Te nem háborodnál fel ha valaki megkérdezné, hogy informatikusként nettó 1 millió a kezdőfizetésem, ez jó e? Talán normálisnak tartanád? Én abból indulok csak ki, amit te ide írtál és amit kitettél. Itt azt is vedd bele ha már rólam van szó, hogy egy brutális változásra még meg is kérdezed, hogy nem túl vékony e, jó e.

2021. márc. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/69 anonim ***** válasza:

Srácok, de ezt el lehet erni naturalon is. A kerdezo nem mutatott formát mikor elkezdte, mi van, ha nem is 0rol indult? Akkor ossze lehet hozni. Jó, nyilván tegyük fel 175/50kg rol nem lehet, de 175/65kgrol lehetett és ha picit szalkas volt volt rajta izom, akkor ezt össze lehethozni szerintem. Kérdező, egy kérdés, honnan indultal, milyen alapod volt?


Egyébként én válaszoltam lentebb, hogy kegyetlen jó, de örülj, hogy ilyen formád van :))

2021. márc. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/69 anonim ***** válasza:
40%
Én nem azt mondtam, hogy nem jó a formája, csak naturálban 1 év alatt akkor se túl hihető.
2021. márc. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/69 anonim ***** válasza:
Egyébként mit jelent a nem is nulláról? Mármint arra gondolok, hogy ha elkezd gyúrni de jobb alappal (genetikával), az nem nulla?xD
2021. márc. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/69 anonim ***** válasza:

32: "mi van, ha nem is 0rol indult"


Ahogy ezt bele is írtam a válaszomba, hogy lehet mást sportolt előtte és alapból izmos fizikumról "indult". Csak akkor az ugye nem igazán 1 év. Egy előtte-utána kép vagy legalább kezdeti testtömeg mondjuk hasznos lenne valóban és lehet választ adna 1-2 felvetésre.

2021. márc. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/69 anonim ***** válasza:
Csakhogy más sport nem épít annyi izmot, hogy ami naturálban ránézésre 4 év, az egy legyen. Jó a kérdező formája de 1 év alatt? Ráadásul akinek ilyen a formája nem tudja, hogy ez jó?
2021. márc. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/69 anonim ***** válasza:
66%

Szerintünk te tudod pontosan,hogy 1 év alatt általában mit lehet elérni.

Szerintünk elismerésre vágysz,csak ezt így azért direktbe necces lett volna kiírni.

Te még ott tartasz,hogy ezek a dolgok fontosak,es probálsz minél rövidebb idő alatt egyre több izmot felszedni.De majd eljön az az idő is,amikor rajössz,hogy megszerezni könnyebb volt,mint megtartani.De ez rendben van,mert én is,és mindenki(illetve aki évekig edz,eljut idáig)

Na itt kell beleeállni a dolgokba igazán.Mert a 80% itt bukik bele .Par év múlva meg se mondja senki,hogy egyáltalán volt e a kezében rúd,vagy súlytárcsa.

Ez jellemző egyébként a legtöbb koximaxira.

Ennek az az egyszerű oka egyébként,hogy a gyorsan felszedett kilókat nem tudja megbecsülni.Nincs edzésmultja,nincs az a kitartás,hosszú evekig tartó vasakarat,ezért az eredményt se becsüli sokra.Tucatjával ismertem ilyen arcokat.

Hogy te melyik csoporthoz tartozol az a te dolgod.

A forma jó,még dolgozhatsz rajta bőven.

Sok kitartást!

2021. ápr. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/69 anonim ***** válasza:
Remélem, fejleszti és megtartja a formáját sokáig a fiatalúr. Végre nem egy puffadt hasú kokszzsák. MB
2021. ápr. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/69 anonim ***** válasza:
Jaja, kizárt, hogy ilyen jó formával valaki ne dicsekvésből tegye ki. Nekem az izomkereksége alapján ez bármennyi idő alatt koxosnak tűnik 100% ra, viszont a tömeg még hozható de nem 1 év alatt naturálban. A képeket már nem nyitja meg, szerintem a srác másfél éve edz, nem naturál és dicsekedni akar, hogy én ezt felépítettem ennyi idő alatt. Az nem léteziuk, hogy ne tudja, hogy ez egy jó forma.
2021. ápr. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/69 anonim ***** válasza:
Nem lehet megnyitni a képeket battya
2021. ápr. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!