Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Véleményt szeretnék kérni,...

Véleményt szeretnék kérni, hogy szerintetek jó-e ez a forma és csak így tovább, vagy valamin javítanom kellene? (Arányokra gondolok)

Figyelt kérdés

Szerintetek 1-1,5 év edzés után szteroid nélkül jó ez a forma vagy túl vékony? Tudni kell rólam, hogy refluxom van, szóval nem tudok annyit enni amennyit szeretnék. Illetve arányok milyenek? 80 kg vagyok a képeken. (A fehér foltok azok fogkrém mert sok volt a pattanás)


[link]

[link]

[link]



2021. márc. 30. 21:31
1 2 3 4 5 6 7
 41/69 anonim ***** válasza:
Ha ez nekem szólt, én már megnéztem őket pár napja. Viszont a kommentemben be is írtam, remélem olvasni tudsz.
2021. ápr. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/69 anonim ***** válasza:
Azért, mert jól néz ki, még lehet bizonytalan magában, egy fiatal gyerek. Gyakran látom ezt pl. szellemi síkon. "Az ostobák mindenben magabiztosak, az okosak pedig tele vannak kétségekkel." MB
2021. ápr. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/69 anonim ***** válasza:

42: Részben igazat is adok, de ilyen fizikumnál a bizonytalanság az a "jók az arányok?" kérdés volt csak, esetleg még a "jó ez a forma?". Hogy le van-e maradva valamelyik izmom amin javítani kell, meg ilyesmi.


Az hogy egy kb naturál max fizikumra rákérdez, hogy túl vékony-e, az meg átlátszó töltött kérdés amire várja a válaszokat, hogy "dehogy vagy vékony báttya ki vagy pattintva mint a légpárnás fólia". Vagy ha tényleg vékonynak látja magát, akkor súlyos testképzavarban szenved amit kezelni kellene.

2021. ápr. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/69 anonim ***** válasza:

"dehogy vagy vékony báttya ki vagy pattintva mint a légpárnás fólia".


Ezen jót nevettem. Én ismerek amúgy testképzavaros testépítőket. Magam is mindig elégedetlen vagyok (bár alkatilag/korilag hátrányaim vannak a kérdező sráccal szemben). Mondjuk a kérdező súlyát nem tudjuk, lehet, hogy ő a sztárolt bajnokokhoz méri magát. A lélek fura dolog, az emberek nagyon különbözőek...

2021. ápr. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/69 anonim ***** válasza:
64%

"Mondjuk a kérdező súlyát nem tudjuk,"


Irta 80 kg.

2021. ápr. 4. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/69 anonim ***** válasza:
Nem írt ilyet, azt írta, hogy adott képeknél 77 kg VOLT.
2021. ápr. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/69 anonim ***** válasza:
Sajnos a kérdésben lévö linkek nem tartalmaznak semmit :-(
2021. ápr. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/69 anonim ***** válasza:
Miért tüntek el onnan a képek ?
2021. ápr. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/69 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom mert törölte.
2021. ápr. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/69 anonim ***** válasza:
Miért ?
2021. ápr. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!