Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Véleményt szeretnék kérni,...

Véleményt szeretnék kérni, hogy szerintetek jó-e ez a forma és csak így tovább, vagy valamin javítanom kellene? (Arányokra gondolok)

Figyelt kérdés

Szerintetek 1-1,5 év edzés után szteroid nélkül jó ez a forma vagy túl vékony? Tudni kell rólam, hogy refluxom van, szóval nem tudok annyit enni amennyit szeretnék. Illetve arányok milyenek? 80 kg vagyok a képeken. (A fehér foltok azok fogkrém mert sok volt a pattanás)


[link]

[link]

[link]



2021. márc. 30. 21:31
1 2 3 4 5 6 7
 21/69 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetjük, mennyi idős vagy?
2021. márc. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/69 anonim ***** válasza:
#20 Mi az hogy girjáztál?
2021. márc. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/69 anonim ***** válasza:
43%

"18-as: Nem tudom neked mi a problémád, miért vagy ennyire ideges? Nekem semmi okom nincs itt kamuzni. Szimplán véleményt kértem a nálam jártasabb sportemberektől. De, ha te azt gondolod, hogy kokszos vagyok az legyen a te bajod, engem nem érdekel. De köszönöm a véleményed neked is kisbarátom."


Hát ha mutatsz egy olyan formát, ami naturálban 1-1,5 év alatt nem elérhető, akkor nem mondassz igazat. Akkor Jeff Seid is naturálnak mondta magát már akkor is, amikor vagy 3-4 éve tele volt koxal, nyilván mondani bármit lehet. Mellesleg miből szűrted le, hogy ideges vagyok? Én akkor kommenteltem elősször. Ez nem hozható 1-1,5 év alatt naturálban, bármit is írsz. Persze nyilván olyan nagyon nem értek hozzá de ez nagyon nem tűnik nekem elérhetőnek naturálban ennyi idő alatt, mondhat bármit az illető. A kérdés nyilvánvalóan egy dicsekvés, fel akartad nyomni a formádat, talán a szép kis fecskét is meg akartad mutatni nekünk.

2021. márc. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/69 anonim ***** válasza:
100%
22: A girja a kettlebell, azaz a gömbsúlyzó orosz neve.
2021. márc. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/69 anonim ***** válasza:
23: Miért, jól néz ki a srác, kár is tagadni. Hogy kokszolt-e vagy nem, nyilván nem tudom megmondani, mert egyikünknek sincs röntgenszeme, max. Clark Kent-nek:-). Én elsőre hiszek neki, hogy nem kokszos. Láttam hasonló genetikájú, egyetemista korú srácot (kokszal).
2021. márc. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/69 A kérdező kommentje:

Én ezt a formát amit látsz a képen 1,5 év alatt hoztam össze! Ha hiszed, ha nem. Odafigyeltem az étkezésre és az edzésekre és a futásra. Nem fogok magyarázkodni mert felesleges. Bármibe belekötsz. Ha deréktól lefelé levágtam volna a képet akkor az lenne a baj, hogy biztos nincs lábam stb. Nekem az volt a kérdésem, hogy arányos-e nagyjából a testfelépítésem. És, hogy hol kéne javítanom. Itt szeretném megköszönni annak a pár embernek aki tényleg normálisan írt nekem és nem az alsónadrágommal és annak tartalmával volt elfoglalva és azzal, hogy biztos koxolok. stb.


Itt egy kép, itt lehet látni a hátam is szemből egy picit. Itt 77kg voltam és lehet látni, hogy laposak az izmok ergo nem vagyok tele semmivel sem.


[link]


22-es: Bocsi, igen kettlebell, de már leírták neked ahogy látom. Youtube-on rengeteg videó van fent 10 perces edzéstől egészen a fél órásig.

2021. márc. 31. 17:09
 27/69 anonim ***** válasza:
59%

"Szerintem 23 te vagy az a válaszoló is aki azt írta, hogy álló f@sszal fotóztam magam.


Én ezt a formát amit látsz a képen 1,5 év alatt hoztam össze! Ha hiszed, ha nem. Odafigyeltem az étkezésre és az edzésekre és a futásra. Nem fogok magyarázkodni mert felesleges. Bármibe belekötsz. Ha deréktól lefelé levágtam volna a képet akkor az lenne a baj, hogy biztos nincs lábam stb. Nekem az volt a kérdésem, hogy arányos-e nagyjából a testfelépítésem. És, hogy hol kéne javítanom. Itt szeretném megköszönni annak a pár embernek aki tényleg normálisan írt nekem és nem az alsónadrágommal és annak tartalmával volt elfoglalva és azzal, hogy biztos koxolok. stb."


Ha hiszed ha nem, nem én vagyok az. Szóval én nem az vagyok, aminek hiszel engem. Viszont ha az a kérdés, hogy naturálban milyen a forma és nem néz ki naturálnak, akkor az nem kötekedés, hogy elmondjuk ha a kérdés értelmezhetetlennek tűnik. Ha az lenne a kérdés, hogy jó forma e akkor igen de ha naturálban 1-1,5 év alatt, akkor ránézésre értelmetlen. És igen, nem én vagyok az, akinek hiszel, nem én írtam álló faszt, látszik, hogy lankadt. :D

2021. márc. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/69 anonim ***** válasza:
Ráadásul ha ez tényleg naturál, akkor hogyan a viharba ne tudnád, hogy jó forma e? Ha valaki összehoz naturálban egy ilyen formát, akkor nem látja, hogy a terembejárok 99% nem néz ki így 5 év alatt se? Ezért nehéz rendes szemmel nézni a kérdésre. De azt meg akkor is kikérem magamnak, hogy az nem én vagyok. Sokszor előfordult a gyakorin, hogy másnak hittek, csak mert egyéb illető stílusra kb ugyanaz volt mint én és ez rettentő idegesítő!
2021. márc. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/69 A kérdező kommentje:

"Sokszor előfordult a gyakorin, hogy másnak hittek, csak mert egyéb illető stílusra kb ugyanaz volt mint én és ez rettentő idegesítő!"


Mint ahogy az is roppant mód idegesítő, hogy ismeretlenül hazugnak akarsz beállítani.

2021. márc. 31. 17:27
 30/69 anonim ***** válasza:
100%

Na mivel a formát átbeszéltük, akkor visszatérek ehhez a témához én is.


"Ráadásul ha ez tényleg naturál, akkor hogyan a viharba ne tudnád, hogy jó forma e?"

Ezzel abszolút egyetértek. Tegyük fel, hogy iszonyú jó genetikád van kérdező és abszolút tökéletesen csináltad az edzést és a kajálást (amit amúgy nem, mert írod hogy nem tudtál úgy kajálni a refluxod miatt ahogy szerettél volna, bár aztán meg nagyjából azt írod, hogy ja de mégis tudtál). Ha ennyire értesz a sporthoz, akkor eszedbe sem jutna az, hogy jó-e a forma naturálon, az meg főleg nem, hogy vékony vagy-e.

Szóval vagy több mint másfél év (amit úgy is lehet érteni, hogy előtte más sporttal összehoztál egy izmos fizikumot és másfél év testépítéssel ráépítettél) vagy valami "cucc" ami szerinted belefér a naturál kategóriába.

Persze végső soron teljesen mindegy, mert így is úgy is jó ez a forma, csak elmélkedik az ember.

2021. márc. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!