Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Normális a 3500 kalória napi...

Normális a 3500 kalória napi bevitelre?

Figyelt kérdés

200 cm magas 22 éves 91 kilós fiú vagyok. Most érkeztem el arra a pontra, hogy nem tudom mennyi a napi kalória bevitelem, mert sokkalom. Eddig fogyókúráztam és 50 kilót le is adtam. Akkor 1800 kalóriát vittem be. Most a minap gondoltam egyet, hogy mennyi lehet a napi kalória szükségletem, amire mindenhol 3500+ olvastam. (Fogyáshoz állítólag 3000 kellett volna...) Én meg kb. 1800-at ettem egy nap.

Ez tényleg normális? Nem baromi sok? Illetve, ha szálkásítani szeretnék még, akkor 1800 kalória normális vagy növeljem?



2021. ápr. 15. 17:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Hat eleg vekony vagy persze az izomepites lassu folyamat es nem zsirt meg vizet kell felszedni de 1800 az nagyon keves. En 4ezret eszek 75kgsan es szalkas vagyok
2021. ápr. 17. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!