Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen az alábbi edzésterv? H...

Milyen az alábbi edzésterv? H: mell-bicepsz K: hát-tricepsz Sz: váll-láb Cs: pihi P: mell Sz: bicepsz-tricepsz V: pihi

Figyelt kérdés
Kb. 7 hónapja edzem. A karomat és a mellemet akarom leginkább növelni. 23 éves vagyok, 182cm/72kg.

2021. dec. 29. 14:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen értelmetlen ennyit edzeni karra. Nagyon pici izom, ráadásul szinte minden edzésen kap terhelést amúgy is. Gondolom most kezdőként nem hiszed el, az elején én is 5-5 gyakorlatot csináltam mindegyikre, aztán megfeleztem és kb dupla olyan ütemben nőtt.


Ha mindenképp ezt akarod mell-tricepsz, hát-bicepsz jobb lenne.

2021. dec. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
59%

Tipikus kezdő, már ne is haragudj. Attól, hogy orrba-szájba karozol még nem lesz nagyobb a karod. A vállat és a lábat meg semmi képp nem raknám egy napra, mert vagy túl hosszú lesz az edzés, vagy csak felületesen lesznek megedzve.

Inkább oszd fel úgy, hogy:

-Mell-bicepsz

-Hát-tricepsz

-Láb

-Váll

4 nap edzés bőven elég egy héten.

2021. dec. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
19%

''az elején én is 5-5 gyakorlatot csináltam mindegyikre, aztán megfeleztem és kb dupla olyan ütemben nőtt.''


Ez jellemző akkor, amit írtál, amikor az ember nyomogat befelé heti 500-1000 mg kokszikat.Ilyenkor megfelezheted az edzést, még attól is durransz mint a francia pezsgő, meg a reggeli wc papír tépéstől is alkarbedurranásod lesz.

2021. dec. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Akkor ejtem a témát. Bebizonyosodott hogy még rengeteget kell tanulnom. Ráállok a ppl-re, megnézem az mit tud.
2021. dec. 30. 12:28
 15/17 anonim ***** válasza:

#13 ez még naturálban volt. 5-5 gyakorlatot 4-5 sorozattal nyomtam évekig, utána levettem 3-3ra 3-4 sorozattal. Mióta nem vagyok naturál külön karnapot sem tartottam évek óta, heti 2x2 gyakorlat megy bicepszre és tricepszre is és bőven elég. Naturálban heti 3nál több nem kell egyikre sem.


Ha keveset/szarul edzel/nem eszel koksszal ugyanúgy szarul fogsz fejlődni (persze a naturál fejlődésednél jobban). Ilyenkor hiszik azt sokan, hogy a cucc a kevés és emelnek, aztán mennek 2g tesztókkal superbody athleticbe a hatalmas testépítő ifjak😂 utána meg megy a poszt instára, hogy brutálisan kemény mezőnyben 7.hely összejött, persze az lemarad, hogy 8-ból🤣🤣

2021. dec. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

15-ös!

Papesz!

Nekem 3 naponta megy egy drosti mellé propi meg boldi.

12 hetente dobom a drostit helyette a treni jön be,tesztó suspension-nal.

Nos ettől a megpakolt IFA-t visszafordítom pusztakézzel menet közben, ha eldurran az agyam.

2021. dec. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Es?
2021. dec. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!