Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Azok a nők, akik full testhezs...

Azok a nők, akik full testhezsimuló leggingsben és hasonlókban edzenek figyelemfelkeltésből csinálják?

Figyelt kérdés

Múltkor láttam valami videót, h egy nő felvette ahogy gugol, és kirakta tiktok-ra, hogy " köszöni a mögötte lévő pasinak hogy nem bámulta, mert annyira rosszul esik neki ha bámulják"


Úgy, hogy konkrétan a segglyukába bevágott a nadrágja.



2022. febr. 4. 15:04
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Nekem nincs szükségem nyálcsorgatásra kispajtás, ha k.rni akarok nem ilyen beképzelt nőkekkel szenvedek.
2022. febr. 4. 17:00
 12/27 anonim ***** válasza:
86%
Akkor meg mit vernyogsz? Dugjál a dugópajtiddal, másokat meg szépen hagyj békén.
2022. febr. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
85%
Itt van péntek este, ilyenkor lehet a legjobbat szexelni, de te itt majrézol egy tik-tok videón. Szánalom.
2022. febr. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 Metionin ***** válasza:
91%
Az is lehet, hogy nekik az a kényelmes. Engem pl. zavar a bővebb nadrág, de felül simán felveszem a bő pólót ha csak súlyzózok. Ha már pl. jógázok is vagy nyújtok, a felsőnek is feszesnek kell lennie, különben zavar. Meg alapból a feszülős cucchoz szoktam hozzá, mert gyerekkorom óta kötelező volt baletthoz, abba látja a mester rendesen a gerincet meg a hasat. Talán ezért is nincs ilyen edzés-fílingem bő cuccokban. Soha eszembe nem jutna, hogy valaki biztos bámul, igazság szerint nem is figyelem.
2022. febr. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
89%
Én nem. Kényelmes, elvezeti az izzadsagot. Ha nem feszulne annyira akkor leesne kert tul nagy lenne. A madzagis megoldaskk vagy bovsbb szaru ruhak meg osszevissza beakadnak mindenbe
2022. febr. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
91%

Amit linkeltél videót , azon konkrétan egy rövidnadrág van 😅 És még csak nem is a seggét mutatja a kamera.

Az utcán ennél jóval cifrábbakat látni ….

2022. febr. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
82%
Mi a büdös francba akad bele, de komolyan ??? Normális polóba, nadrágba járok edzeni ami nem tapad rám + nem 3 számmal nagyobb, de egyszer nem akadt bele semmibe. Már ha edzőteremről beszélünk...
2022. febr. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom, mi ebben a meglepő, vagy beképzelt, de én ugyanilyen nadrágban edzek és ahova járok, a csajok 99%-a így néz ki. Még a kövérebbek is feszülő nadrágot vesznek fel, mondjuk egy hosszabb trikóval. Mert ez a kényelmes. Én még a hosszú nadrágot sem bírom elviselni, állandóan húzkodnom kell a szárát a combomon, mert csúszik. Felülre is kizárólag feszülő trikót veszek. De ettől még nem érzem magam r.bancnak. Miért is? Régen még az iskolai tornadresszek is testhezállók voltak.
2022. febr. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
83%
Beleakad a pitchatárogatógépbe és betekeri a fogaskerekek közé.
2022. febr. 5. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Azért tudva hogy bizonyos nők képesek sminkben edzeni, meg kiengedett hajjal a befogott helyett, nem hinném hogy csak a kényelem lenne a szempont. Bár nem vagyok nő, tehát fogalmam sincs hogy ezek mennyire kényelmesek.
2022. febr. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!