Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Azok a nők, akik full testhezs...

Azok a nők, akik full testhezsimuló leggingsben és hasonlókban edzenek figyelemfelkeltésből csinálják?

Figyelt kérdés

Múltkor láttam valami videót, h egy nő felvette ahogy gugol, és kirakta tiktok-ra, hogy " köszöni a mögötte lévő pasinak hogy nem bámulta, mert annyira rosszul esik neki ha bámulják"


Úgy, hogy konkrétan a segglyukába bevágott a nadrágja.



2022. febr. 4. 15:04
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
61%
17 nem akad bele semmibe, de itt lenne a világvége, ha egy nő egyszer beismerné, hogy jól esik az egójának ha néha-néha megnézegetik.
2022. febr. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
29%
Hülyeség, hogy a nők nem a figyelemfelkeltés miatt csinálják, az egójuknak kell, az értelmesebbek nem vesznek fel ilyet nyilvános helyre, főleg nem utcára. Ők megtehetik, hogy segg meg tevepata, vénuszdomb mutogatást csináljanak, de ha egy férfi menne a terembe ilyenben, mert ugye azt állítják, hogy nem akad bele semmibe meg kényelmes... akkor már egyből nem helyes viselet... Vagyis csak a nőknek, mert ők a hatalmas egyenlőség jegyében sokkal több mindent megtehetnek.... Nem baj, legalább így már messziről látszik, hogy ki mennyire értelmes...
2022. febr. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
90%

22 nem tudom te mikor voltál utoljára edzeni, de rengeteg férfi jár cicanaciban vagy feszülő a rövid nadrágban, feszülős pólóban vagy atlétában..


Érdekes ahova én járok ott mindneki elvan a saját edzésével és nem azzal foglalkozik, hogy ki milyen ruhában van.

2022. febr. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

23


Tudod ez olyan dolog, hogy mindenki foglalkozik vele csak nem beszél róla (legalábbis ott nem). Kb mint a diktatúrában élő emberek. Azok sem beszélnek a kormányról, de megvan róla a véleményük, amit ki is nyílvánítanak ha olyan a helyzet.

2022. febr. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Aramvonalasabb.Jobban suhog a súly felfele,nagyobb terheléssel lehet dolgozni.
2022. febr. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó ezt remélem iróniából szántad, annak egyébként jó, felnevettem :D
2022. febr. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
0%

Páran sajnos már fejletlenebben, mint amikor az ember felegyenesedet...

Az összes ilyen LMBT-t egy lakatlan szigetre kellene telepíteni, aztán ott azt csinálnak egymással amit akarnak...

2022. febr. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!