Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik a jobb fehérje?

Melyik a jobb fehérje?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 16 éves lány vagyok, 45 kg és 165 cm. 4 hónapja edzek és igyekszem minél fehérjedúsabban étkezni, de nem vagyok valami nagyétkű, ezért be szeretnék segíteni egy kis fehérje porral. Egy héten 4x edzek, ezek után innék egy adaggal. Így is hatásos, vagy minden nap kell fogyasztani? A myprotein impact whey protein-nel vagy az impact whey isolate-val szemezek. A impact whey protein olcsóbb, mint az isolate, ezért az jobb lenne. Viszont nem tudom, hogy ez mennyire megy a minősége rovására. Kérném a hozzáértők segítségét.

2022. márc. 5. 22:38
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Először is “Miss Endzsi” nem én vagyok egy másik profilról, szerintem érdemesebb lenne egy új kérdést kiírnia és nem az enyém alatt kérdezni.


Ma 10:20

Igazad van, nem teljesen vagyok tisztába a fogalmával, 16 éves vagyok, pár hónapja kezdtem edzeni, nem hiszem hogy törvényszerű lenne hogy tudjam. Mindegy, nem kötekedni szeretnék, gondolom te sem annak szántad. Eddig a yazio nevű alkalmazásba vittem be a napi étkezésem. Az alkalmazás szerint 80g fehérjét kellene bevinnem a szervezetembe. Én beírtam szépen hogy mit ettem aznap (úgy, hogy reggel és este is ittam kollagént, ami ugye erős fehérjetartalommal bír) és azt jelezte, hogy csak 60-70 gramm fehérjét juttattam be eddig a szervezetembe. Lehet akkor az alkalmazással van a gond, nem tudom.

A tegnapi étkezésem így nézett ki:

Reggeli: gabonapehely tejjel+ marhakollagén peptid 10gramm

Tízórai: egy sajtos kifli szalámival és sajttal

Ebéd: paprikáskrumpli

Vacsora: 2db grillezett virsli +10gramm Marhakollagén peptid

2022. márc. 6. 10:43
 12/18 A kérdező kommentje:
És köszönöm szépen mindenkinek a választ! :))
2022. márc. 6. 10:45
 13/18 anonim ***** válasza:
49%
Én teljesen azt hittem, hogy Miss Endzsi (LOL) az élettelen troll, nempedig a kérdező, de tévedtem. Elnézést, Endzsi!
2022. márc. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
66%
Ha ilyen az etrended akkor teljesen mind1 h iszol e feherjet. Halottnak a csok
2022. márc. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
76%

"Reggeli: gabonapehely tejjel+ marhakollagén peptid 10gramm

Tízórai: egy sajtos kifli szalámival és sajttal

Ebéd: paprikáskrumpli

Vacsora: 2db grillezett virsli +10gramm Marhakollagén peptid"


Jaj, ne már! Kollagén peptid?

Fiúk, nem ismerős ez valahonnan?

2022. márc. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

11:11 mit változtatnál rajta? :)


11:13 mi a baj a kollagén peptiddel?

2022. márc. 6. 12:50
 17/18 anonim ***** válasza:
76%

A sajtos kiflit lecserélném sajtos zsömlére. Finomabb.

Egyébként jó úton haladsz! Hajrá, Ronnie!

2022. márc. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Marhakollagén peptid 🤣🤣🤣
2022. márc. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!