Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mekkora mértékű ez a fejlődés...

Mekkora mértékű ez a fejlődés kinézetre 1 év és 2 hónap alatt?

Figyelt kérdés

72kg -> 77kg, 14 hónap, heti 5-6 edzés, kb minden időmet ennek szentelem.


Ebből 6 hónap volt tényleges "tömegelés", a többi szintentartás, mert féltem, hogy be fogok hízni.. A fő kérdés az, hogy jó-e az irány, és merjek többletben enni?


Most is elég nagy a dilemma bennem, mert 3 hónapja izmot próbálok építeni, de nem nőtt a súlyom, de egyszerűen félek kalóriát emelni, mert ezt egy 35kg fogyás is megelőzte. Túlságosan a mérlegre hagyatkozok.


Tudom, hogy nem vagyok zsíros, viszont félek kalóriatöbbletben lenni, pedig tudom, hogy kell, mert magamon tapasztalom meg, hogy az utóbbi fél évben nagyon minimálisat fejlődtem kinézetre és megmozgatott súlyokban is.


[link]



2022. okt. 30. 13:08
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Miféle edzesbeosztás ez az 5-6 nap.

Csak arra lennék kiváncsi hogy 1 éves edzesmulttal hova kell heti 5-6 napot edzeni.

2022. nov. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!