Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha elkezdek konditerembe...

Ha elkezdek konditerembe járni kb mennyi idő után látszanak majd apró változások?

Figyelt kérdés
A közeljövőben elszeretném kezdeni, de nem tudom h pár hónap alatt össze tudnék-e hozni egy minimális strandformát a nyárra.

márc. 10. 11:27
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

Nem tudjuk, honnan indulsz.

Nem tudjuk, jól fogsz-e edzeni.

Nem tudjuk, jó fogsz-e étkezni.

Nem tudjuk, mit jelent számodra a strandforma.

Lényegében tehát semmit nem tudunk, így általánosságban annyit lehet mondani, hogy ha mindent jól csinálsz, akkor néhány hónap alatt már látható némi változás.

márc. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, milyen állapotról indulsz, és hogy mit értesz strandforma alatt. Március közepe van, két és fél hónap van nyárig, úgyhogy tényleges eredményekre ne számíts addig, de ha valaki elkezd gyúrni, és törekszik rá, hogy jól csinálja a dolgokat, akkor pár hónap utána már vagyogatnak látható változások. Igazi strandformád maximum jövő nyárra lehet, de ebben a sportágban években kell gondolkozni, hónapokban értelmetlen.

Kezdd el, ne halogasd!

márc. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Én január óta járok rendszeresen (2x kondi személyi edzővel, 2x brazil jitsu) és szemmel látható a változás már most. Viszont nyilván ebbe a diéta nagyon sokat számít - tökmindegy mennyit sportolsz ha mellette túl sok kalóriát viszel be.
márc. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Egyébként igaza van az 1-esnek. Kb 180cm magas, 72kg vagyok, nekem inkább tömegelnem kéne. Azt sem tudom hogy ehhez mondjuk elég lenne többet ennem, vagy külön étrend kéne, ha választ adnátok erre is azt megköszönném.
márc. 10. 12:49
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"tömegelnem kéne. Azt sem tudom hogy ehhez mondjuk elég lenne többet ennem, vagy külön étrend kéne"

Tömegelés: moderált kalóriatöbblet (maximum 200 kcal szufficit) és emelt fehérjebevitel (1,5-2,5 g/tskg).

márc. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%

1.) Kezdőként ne akarj tömegelni.


2.) Az első kb 3 hónap, ha mindent relatív jól csinálsz, nagyobb részt idegrendszeri adaptáció (megtanulod használni a meglévő izmaidat, ebből jön az erő növekedés nagy része) és és az izomdefiníciód fog javulni (többnek látszik, ami van).


Mivel strandra nem síoverálban mész, ez is elég látványos változás tud lenni.

márc. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!