Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Elkezdtem alapozni,3 hét...

Elkezdtem alapozni,3 hét alatt 10 kiló jött fel, nálatok is így van, mikor a szálkásítás után tömegelésre váltotok?

Figyelt kérdés

Nyáron kicsit visszább vettem az edzést, lábazás helyett is futottam.most rengeteg időm van és normális edzéseket csinálok, lábra is edzek, edzés előtt 10 gramm kreatint fogyasztok ennyi.

Sokkal erősebb , izmosabb lettem, szinte minden ismerősöm azt kérdezi, hogy mit csinálok, mert már durva ahogy kinézek...

Veletek is így van ha elkezdtek alapozni ?



2013. nov. 9. 13:08
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
Este 8kor gepkozelbe jutok kuldok legyel fent
2013. nov. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
És aki nagyobb darab, az mivel különb mint bárki más, hm?? Aki azért edz hogy mutogassa magát, meg feszítsen, azt nem tartom sportembernek. ..
2013. nov. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
Szemelyi edzo vagyok.jovo tavasszal megyek versenyre 100kilo folotti kategoriaba
2013. nov. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
Szoval ha belegondolok teleg mutogatni fogom magam
2013. nov. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:

szintén egyet kell értsek szabival.

nem azért kell edzeni, h az ember mutogassa magát, nem vagyok a híve én sem ennek, főleg ami ezen az oldalon szokott menni, h ha már két ember egyből nem érti meg egymást, akkor képcsere , ki a jobb...:)

a legjobb példám erre, egy kérdés, mikor vmi ellentétes válaszom volt a helyi kisokossal...

egyből jött a küldjél képet szöveg...

küldött is a jóember, vmi nyeszlett 40 es karral, írtam is neki, h erre vered magad?

lehet, te más vagy, aki képet kért, mert edző vagy...nekem meg konditermem van, csak nem szoktam itt reklámozni és szintén edző is vagyok mellette...

amúgy amit írtál súlyt, meg hogy versenyre készülsz, akkor kb belőttem h nézhetsz ki, kb azon a szinten vagyok én is.

csak én nem a szálkásításba kezdtem bele, hanem most a nyári zsírleadás után kőkemény tömegelés van:)

2013. nov. 11. 20:49
 16/40 A kérdező kommentje:
és mivel azért szeretem tudni ki mit gondol egyes dolgokról főleg ebben a témában, ezért lógok sokat itt:)
2013. nov. 11. 20:51
 17/40 anonim ***** válasza:

edző vagy??

boccs de akkor ez mi:Nyáron kicsit visszább vettem az edzést??

lábazás helyett is futottam?lábazás helyet futottál ez most komoly?

2013. nov. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:

kedves edző kollega:)

attól h nem mindig szeretek edzeni , vagy főleg lábat edzeni, az nem azt jelenti h nem értenék az edzés módszerekhez, étkezési módszerekhez, praktikákhoz, főleg diéta idején, vagy a sport egyéb más részét nem ismerném.

Nekem a futás egy életszenvedély, a kondi mellett.

Volt idő, mikor nem is edzettem, hanem futni jártam...

Szóval az ha ki is írok egy ilyen, vagy más kérdést, szimplán azért van, mert érdekel az olyan emberek véleménye, akik szintén ezzel a sporttal foglalkoznak(kortól függetlenül).

És igen, sok embernek javasoltam a futást lábedzés helyett.

főleg focistáknak.

intervallum edzésként alkalmazva, van anaerob tartománya is a futásnak, bár a szív nem mindenkinél bírja ezt a pulzus frekvenciát, és igen, aki edzett, lábedzésként is csinálhatja...

de visszakanyarodva, azért előtört belőlem a régi énem, futás kilőve, és nekiálltam lábazni:)

2013. nov. 11. 21:11
 19/40 anonim ***** válasza:
értem csak azt nem hogy hogy lehetsz velem egy kategoria akkor ha volt olyan h edzés helyett futni jártál?futástol nem lesz 100kiló fölötti az ember ha csak nem dagadt az illető,mert akkor alapbol fölötte van.Véletlenül nem lacinak hívnak?
2013. nov. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:

az h volt olyan,h edzés helyett futni mentem, az ritka volt, de lábedzés helyett csak futni jártam.

vagy középtávot, vagy intervallum edzést futottam.

és semmi bajom nem volt a testsúly megtartásával, sőt megengedhettem magamnak mindenféle édességet, meg zsíros húst, mert a futás lerántotta róla a fölösleget:)

2013. nov. 11. 21:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!