Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek fogyjak még?

Szerintetek fogyjak még?

Figyelt kérdés

[link]


78 kg-ről kezdtem,most...

Szerintetek mennyi lehetek? :)

Magasságom 177 centi.

Előre is köszönök minden hasznos/értelmes választ!



2013. febr. 17. 09:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
szerintem 60 körül vagy, és teljesen jó ez a testsúly, ne fogyj tovább. de egy kis izmot felszedhetnél.
2013. febr. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Fiú vagy lány vagy?

Akári is, mindenképp izmosodj, formásodj, mert ciki, hogy nem lehet megmondani.

2013. febr. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

57-56 kiló vagyok.

És fiú! xD

2013. febr. 17. 09:43
 4/14 anonim ***** válasza:

Fogyni? Ugyan!

Így is elég vékony vagy. Kb olyan állapotban vagy mintha én lennék 70 kg ehhez képest 21 kg-al vagyok több de ezt is keveslem, bár lehet velem van a baj.

2013. febr. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

# 2- Ne haragudj, de nem igaz, hogy nem lehet megmondani, hanem te nem tudod megmondani. Én egyből láttam, hogy fiú.


Amúgy szerintem sem kellene már többet fogyni, inkább izmosítani, erősíteni.

2013. febr. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :)

Természetesen mentek a zöld kezek!

2013. febr. 17. 09:54
 7/14 anonim ***** válasza:
Igaz, a kérdést már megválaszolták... Egyetértek a többiekkel, a párom "versenysúlyában" vagy, ő pár centivel alacsonyabb és így képről igencsak hasonlít Hozzád. Totál látszik a nemed, s lehet, hogy sokaknak nem jön be, szerintem semmi baj nincs azzal sem, hogy nem vagy izmos, mozogni, edzeni jó, de én annyit csinálnám, amennyire nekem megfelel, bármit is mondanak mások.
2013. febr. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2013. febr. 17. 17:29
 9/14 anonim ***** válasza:
Az egészségmegőrzés és a jó kondícionális képességek érdekében nem érdemes leszokni az ésszerű, mértékletes sportolásról. Jó sportolást, jó egészséget!
2013. febr. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszi!

Sportolok,napi 1-2 órát,pluszba már másfél éve van egy nagyon jó "diétám",és azóta sokkal egészségesebb vagyok,és lelkileg is "egészségesebb". :)

2013. febr. 19. 15:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!