Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Elkezdtem alapozni,3 hét...

Elkezdtem alapozni,3 hét alatt 10 kiló jött fel, nálatok is így van, mikor a szálkásítás után tömegelésre váltotok?

Figyelt kérdés

Nyáron kicsit visszább vettem az edzést, lábazás helyett is futottam.most rengeteg időm van és normális edzéseket csinálok, lábra is edzek, edzés előtt 10 gramm kreatint fogyasztok ennyi.

Sokkal erősebb , izmosabb lettem, szinte minden ismerősöm azt kérdezi, hogy mit csinálok, mert már durva ahogy kinézek...

Veletek is így van ha elkezdtek alapozni ?



2013. nov. 9. 13:08
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
Hova ..arjak mert te edzõ vagy, meg 100 kiló, meg versenyre készülsz?? Nekem meg most ért véget az õszi verseny szezon, és akkor mi van, mégse vagyok elszállva magamtól, pedig lett jó pár dobogós helyem. .. Nehogy azt hidd hogy nagy ember vagy, majd ha vmit feltudsz mutatni ebben a sportban, akkor adok a véleményedre, addig meg máshol reklámozd magad! Pont a te fajtád miatt utálnak minket gyúrósokat, valahol jogosan, sajnos nem sok normális ember maradt meg ebben a sportban. .
2013. nov. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:

szabi!

melyik versenyen indultál?

ha tudsz válaszolni priviben is elküldheted, h itt ne olvassák, én is inkognitóban szeretek lenni.

kösz!

2013. nov. 11. 22:39
 23/40 anonim ***** válasza:
Te ki a kur.va anyadal beszelsz bass.zameg normalis vagy ki verte magat kocsoggyerek hozzad se szoltam allitsd takarekra magad vakarcs szarok a helyezeseidre nem veled beszeltem.mivel fain vagyok adok egy lehetoseget egy szemelyes nezetvaltasra ha akarod.ha nemakoor meg ne ugassal en se szoltam hozzad meg is nezem mindjart h nezel ki
2013. nov. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
?Hol voltal mens physiqbe??
2013. nov. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
Meg ird ma le mivel keszultel havi 50mgdesma wini 100mg propi vagy mi?.d
2013. nov. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
Hát igen, ilyen ez ha fáj az igazság! :-D van rólam kép, keresd meg, itt a testépítés topicban, ha annyira érdekel. .. A kategóriát meg nem találtad el még véletlen se. . :-D Amúgy most is te arcoskodsz itt, errõl írtam, ezért utálják a gyúrósokat.... Nem akarlak megbántani ezzel, de ez az igazság !
2013. nov. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
nem arcoskodtam csak miután elkezdtél magyarázni hozzádse szóltam,láttam a képet teljesen jó a forma hozzám képest kisebb vagy de valamivel szárazabb,de ez egyértelmű mivel te verseny előtt voltál
2013. nov. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
Azért annyit megsugok neked, ha most vagy kb 100 kg, a versenyre nem leszel több 80-85nél...
2013. nov. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
Meg szerintem versenyen készült képet nem is láttál rólam. . Mert a többi amit felraktam, az meg se közeliti a szinpadi formát!
2013. nov. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
106vagyok kicsit fedetten egyaltalan nem zsiros eres pajszer minden.tavaszig felmegyek 115re es akor kb 100leszek szarazon.mutas szinpadi kepet
2013. nov. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!