Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzés utáni izomláz kezdőknél...

Edzés utáni izomláz kezdőknél mennyi ideig tart?

Figyelt kérdés

Most kezdtem el edzeni. Annyira most, hogy tegnap volt az első súlyzós edzésem. Mára olyan izomlázam lett, hogy alig bírok mozogni. Ez meddig tart? Most már minden edzés után ez lesz? Vagy idővel hozzászokok és elmúlik? Egyáltalán izomláz nélkül is lehet izmot építeni? Ha az az ára az izmos testnek, hogy hátralévő életemben mozgáskorlátozott leszek, nem tudom, hogy akarom-e......

Sokan vagytok itt, akik edzenek, légyszi osszátok meg velem a tapasztalataitokat!

Köszi!



2014. okt. 7. 14:26
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Csökkeni fog az izomláz idővel pedig elmúlik
2014. okt. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Musclemore ***** válasza:
100%

Majd hozzászokik a szervezeted, elején még leszenk ilyenek, viszont átmozgatóval kéne kezdeni, remélem azt csinálod(akkor pedig nem szabadna erős izomláznak lennie ha csak átmozgatót végzel)

És nem feltétele a fejlődésnek az izomláz.

2014. okt. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Teljesen kezdő vagyok, soha életemben nem sportoltam. De annyira semmit, hogy a gimiben, még a tesiórákat is ellógtam ... :-/ Amennyire tudtam utánanéztem, hogy kell elkezdeni. Átmozgató edzést tervezek 2-3 hétig. Ez nálam azt jelenti, hogy 2 kilós súlyzóval csinálom az edzésprogramot. Vannak a neten edzéstervek, onnan keresgéltem teljes testedzéses tervet, amit otgon kézisúlyzóval csinálhatok. Egyébként 30 éves csaj vagyok. Amikor csináltam nem éreztem nehéznek, sőt... röhejesen könnyűnek tűnt, el is határoztam, hogy rápakolok még 2 kilót legközelebb, de nem tudom, jó ötlet-e.... ???

(Légyszi ne nevessetek ki a két kilóval :-), tudom, hogy gáz....)

2014. okt. 7. 14:47
 4/8 Musclemore ***** válasza:
100%

Ha röhejesen könnyű emelheted kicsit, de ne menjen a gyakorlat kárára.

Legyen inkább 5-6hét átmozgató.:P

2014. okt. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!


Még annyit kérdeznék, hogy kb. meddig tart amíg elmúlik az izomlázas időszak? Úgy készítem magam lelkileg...

2014. okt. 7. 15:18
 6/8 Musclemore ***** válasza:
100%

Nem mondom meg, az úgy nem elég izgi.

Kelj fel minden reggel úgy, hogy vajon elmúlt-e már.:)


Amúgy fogalmunk sincs, majd egyszercsak hozzáedződsz.

2014. okt. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Musclemore ***** válasza:
100%
De 1-2hónapnál nemtöbb.
2014. okt. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor kitartok :-)
2014. okt. 7. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!