Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Budapesten értelmes, diplomázo...

Budapesten értelmes, diplomázott, kultúrált, de cigányként melyik terembe járhatnék anélkül, hogy kinéznének?

Figyelt kérdés

2016. jún. 16. 09:12
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Én is jártam olyan terembe, ami tele volt cigánnyal... Soha semmi problémám nem volt ebből kifolyólag.
2016. jún. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Ha a magyarokkal lenne nagyobb bajom, a legnagyobb baj, hogy a saját fajtám hiszi mindig, hogy puszipajtások vagyunk :)
2016. jún. 16. 10:11
 13/21 anonim ***** válasza:

Nálunk minden terembe járnak cigányok is (nem Pest).

"Menőbb" termekbe általában többen, kisebb, de azért ismert termekbe kevesebben.

De nálunk is van sok külföldi, vannak közéletből ismertek, vannak rosszarcú rosszfiúk, tényleg mindenféle. De ott a teremben mindenki csak foglalkozik a saját dolgával és ugyanúgy viselkedik a cégvezetővel, mint a kidobó fiúval.

2016. jún. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
12, és az mér baj tesó? :))) vicces lehet egyébként.
2016. jún. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Nálunk vidéki teremben is voltak, ahova jártam, nagyon bírtam, amikor mondták, hogy nyomjak még bele, mindig segítettek ezzel, semmi probléma nem volt velük, kicsit meg is dobták a hangulatot. :D
2016. jún. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Ismert, jól szituált helyeken minden rendben megy általában. Biztos van ahol Rambo edz meg a spanjai, de azért nem sok ilyen hely van.
2016. jún. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Cortez70 ***** válasza:
Melyik terembe nem mehet be roma? 30 éve edzem, rengeteg teremben voltam, de ilyet még nem láttam vagy halottam. Szóval?
2016. jún. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Jó kérdés, szerintem eddzél a Betyársereggel.
2016. jún. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Már a kérdés is értelmetlen...
2016. jún. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 zyzz.ae ***** válasza:
Nyugodtan menj abba a terembe amelyik szimpatikus... Ha cigány vagy, ha nem, ha igénytelen vagy ahogy mondták előttem is hogy papucsban edzel vagy ilyesmi, akkor így is úgy is kinéznek szóval tökmind1. Ne parázz.
2016. jún. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!