Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan kezdjek el testet építeni?

Hogyan kezdjek el testet építeni?

Figyelt kérdés
180-185 cm 98 kg és azt mondta haverom hogy, ne foggyak le mert igy könnyebb lesz szálkàsítani ez igaz? 2 db sulyzóm van egy 10 kg és egy 18 kg-s. Egy héten miket edzek vagyis milyen napokon? És milyen gyakorlatokat végezzek? És táplálkozàst hogy miből egyek többen és miből kevessebbet?

2018. nov. 25. 22:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szerintem kell a 2 g/testsúlykilogramm fehérje az edzetlen súlyodra is, akármennyi is az, kell az edzés utáni fehérje (gyors szénhidráttal) és a kb. 3 óránkénti étkezés is. Én betartom ezeket is mióta edzek és látom a fejlődést.


Az jut eszembe, hogy aki nem akar 3 óránként enni az csak a kibúvókat keresi, hogy minél kevesebb időt/energiát/pénzt kelljen rászánnia, hogy ússza meg minél kevesebből és nem veszi elég komolyan, az életében csak sokadik helyen messze alul van a testépítés. Bocs, nem akarok senkit megbántani, mondd el hogy látod te is.


Nem, nem jó a babatápszer és most nagyon finom voltam.

2018. nov. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"valszeg nem kell ugyanugy 200g feherje neked, mint egy 100kgs szinizom embernek. A 3 orankenti eves es az edzes utani gyorsturmix fontossaga is egy ordenare nagy kamu."


Bocs, de nekem ez olyan, mintha a gyakorikerdesek autós topicjában valaki odaírná minden kérdéshez kéretlenül, hogy "Járj biciklivel".

2018. nov. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 palilaci ***** válasza:

Szerintem ha egy kicsit gondolkodtok, akkor belatjatok, hogy mekkora hulyesegeket irtatok.

Felesleges 3 orankent enni, akkor egyel amikor jolesik, nem akkor, amikor ido van. Sok embernek amugy sem klappol ez. Az edzes utani feherje is azert baromsag, MERT NINCS anabolikus kapu. Ez nem hit kerdese, hanem egyszeru teny. Mondjuk nem lepodok meg, ahogyan vannak laposfoldhivok, a testepitesben is vannak a nagy hardcore szektatagok, akik szerint az utobbiak nelkul nem lehet meglenni. Ha ugyis a napi ossztapanyag bevitel szamit, akkor nem mindegy ha azt 3 reszletbol, vagy 6bol viszed be? Nem latjatok kik hirdetik altalaban ezeket? Segitek: tapkieg forgalmazok. Miert? Mert ki a tokom venne meg a tejsavofeherjet meg a kazeint, ha igazabol nincs letkerdese a felszivodasi idonek? Senki. Najo nem, de sokkal kevesebben. Most kicsit magam ellen beszelek, mert en is veszek, de szimplan mert szeretem es neha jobban csuszik mint megenni megtobb hust. Ki venne a sok bcaa-t, glutamint es egyeb aminosavakat, ha azt mondanak, hogy igazabol ez a par gramm nem oszt-nem szoroz, mer megeszel napi 140-180g teljesertekut? Hogyan adnak el a vitargot, a zsakos dextrozt, tomegnoveloket, ha azt mondanak, hogy hat igazabol semmi ertelme gyorsan visszatolteni, mert nem versenyen vagy egy maratonom vagy?

Minek kellene ugyannyi feherjemennyiseg egy 30% tzsju, amugy 70-75kilogrammos (12-16% tzs) es egy 100kg, 10 eve edzo 12-15% tzsju embernek??

Btw jo hogy fejlodtel. Megetted a napi x gramm feherjedet, grammozgatod a kajadat, egyszoval mellenyulni tuti nem fogsz. Igaz felesleges hobbiszinten ez a nagy precizseg, foleg naturalon, mert ott sokkal de sokkal tobbet fog szamitani egy szint utan a megfelelo edzesprogramozas es pihenes, mint az, hogy most 300g cht ettel, vagy lecsuszott 400g de abbol 50g az cukor volt.

Nem azert irom ezeket mert egy lusta szar vagyok, hanem mert kb a 2. evem utan rajottem, hogy felesleges ezeket kovetni, hasznaltam az eszem es utananeztem a dolgoknak, nem pedig felvettem a szemellenzot es elmondtam 5 imat Drugs Bunnynak meg a sarga oldalanak.

2018. nov. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!