Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan fogyhatnék és építhetné...

Hogyan fogyhatnék és építhetnék izmot egyszerre?

Figyelt kérdés

Mindig is sportoltam valamit de egy ideje csak az edzőterem maradt mert azt tudom jól beilleszteni a napirendembe.Konkrét bajom nincs az alakommal, viszont szeretnék vàltoztatni egy kicsit.Zsírból leadni , de emellett a fenekemet is építeni.ANem vagyok duci, a fenekem sem lapos/kicsi.Viszont rémálmom hogy ha fogyok akkor a fenekemről is lemegy ez az.Eddig kalóriadeficithez tartottam magam (max 300-400 minusz) , emellett pedig sok proteint fogyasztok (180g +/nap).3-4 x kondizok egy héten ,ebből 1 alkalom kardió.Viszont nem vagyok biztos benne hogy tudok így egyszerre fogyni és izmot építeni is. Szerintetek min/hogyan kellene változtatnom ,hogy a leghatékonyabb legyen a folyamat?

(Nem átmenetileg szeretném ezt csinálni, amíg el nem érem a célom, hanem életmódot változtatni.)

19L



2019. júl. 20. 13:48
 1/1 anonim válasza:
Ha a kalória deficit megvan megfelo fehérje mennyiséggel akkor fog működni az egyszerre fogyás és izom építés de ha már valaki több éve edz annak már ez nemfog sikerülni csak így tovabb;)
2019. júl. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!