Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon konnyen fogyok es most...

Nagyon konnyen fogyok es most fogyni akarok, ha futni jarnek megjobban fogynek?

Figyelt kérdés

65 kilo vagyok, 10 kilot szeretnek fogyni.

Nagyon konnyen fogyok ha kevesebbet eszek mar meglatszik rajtam egybol.

Ha oda figyelnek mit eszek es még emelle futni is jarnek, 2 het alatt sikerulhet a minusz 10?

Egyebkent par hete beteg voltam, egesz nap aludtam nem ettem 3 napig es 4 kilot fogytam, ennyire konnyen mennek le rolam a kilok.

25l


ápr. 24. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kalória deficittel lehet fogyni. Ha futás után nem eszel akkor egyértelműen.
ápr. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
0%

Az a 10 kg nem véletlenül jött fel rád. És itt nem az evésre gondolok. Irány az endokrinólógia és egy teljes inzulinvizsgálat.3 pontos.és a teljes kivizsgálásod.


25 évesen ha igy fel és le ugrálnak a kg-k akkor menj utána a témának jobban. utána ráérsz futni. Meg a kalóriákat számolgatni.Ha 2-3 kg jön megy az kb a normális-de nem 10 kg. Az már jelzésértékű, még akkor is ha hamar visszamegy.

ápr. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem most lettem 65 kilo de

altalaban 60 es 65 kozott vagyok evek ota. Csak most azt erzem fogyni akarok.

ápr. 24. 21:45
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

2 hét alatt lehetetlen egészségesen 10 kilót fogyni. Sőt, még egészségtelenül is. Ha pedig TE mégis lefogynál ennyit, akkor sürgősen keress fel egy orvost, hogy nincs-e bármilyen betegséged.


Az sem mindegy, hogy miből fogysz. Gondolom nem az izmaidból, hanem zsírból szeretnél fogyni. Tehát nem skiny fat akarsz lenni.

ápr. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A betegseg alatt a bél és víztartalmad fogytad le.

Nem, két hét alatt nem tudsz 10 kgt fogyni. Nagyon max 3mat

ápr. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Ismerkedj meg a kalóriaszámolás fogalmával, különben hamar kárt fogsz tenni magadban.
ápr. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Vagyis 1,4 nap alatt akarsz 1 kilót, azaz 9000 kilokalóriát elveszteni. Hát az, sajna, hacsak nem mész el 24 órás bányásznak, addig, amíg a fizika törvényei érvényben vannak, nem fog menni.

2-es, te honnan fantáziáltad, hogy hirtelen 10 kiló feljött a kérdezőre? Nem lehet, hogy azt olvasd, ami oda van írva, fantázia nélkül? Annyi van odaírva, hogy 10 kilót le akar adni. Hogy van-e rajta fölösleg, meg hogy ugrálnának a kilói, arról egy szó se.

ápr. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Az a négy kiló ami "könnyen lement" víz és miniális izom volt, semmi több :D


Rólam is gyorsan lemennek, amikor foghúzás után nem tudok enni, aztán amint visszaállok végre a rendes kajára 3-4 nap alatt felmegyek majdnem az eddigi súlyomra.

ápr. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!