Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges egy hónap alatt...

Lehetséges egy hónap alatt lefogynom?

Figyelt kérdés
Jelenleg 54kg vagyok 168 cm. 48-50 kg a célom. Szerintetek ha augusztustól elkezdem járok edzőterembe, egészségesen taplalkozom akkor sikerülhet szeptemberre lefogyni? Ha igen ti milyen módszereket ajánlanátok?
2019. júl. 30. 14:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

168 cm-hez így leírva egyáltalán nem sok az 54 kg. Miért akarsz lefogyni?

Egyébként az elején csak víz fog lemenni rólad ami 2-4 kg és nagyon gyorsan szóval a kiló igen, a zsír meg majd 1-3 hónap alatt kezd el beindulni ÁLTALÁBAN de ez változó, kinek milyen gyors az anyagcseréje. Én 8 hónap alatt fogytam 20 kg-ot edzés mellett, oda figyeltem a kajára, viszont most 2 hónapja nem mozgok, mert nincs motivációm de ugyan úgy tartom a súlyom.

2019. júl. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
63%

Ha nincs rajtad felesleg akkor nehéz lefogyni, mert minél kevesebb rajtad annál lassabb a fogyás.

A hejedben nem a mérleget figyelném. Járhatsz kondiba, az alakformálás nem rossz dolog, de mellé megfelelő tápanyag is kell. Tele van a net kalkulátorokkal, blogokkal, tanácsokkal hogy a te testednek mennyi ételre van szüksége az egészséges fogyáshoz, mennyi kcal, fehérje, zsír, szénhidrát...

Ha jól csinálod feszesedni fogsz és formás leszek, de ne ijedj meg ha nem fogysz vagy akár még 55-56 is leszel, ha felszedsz egy kis izmot az nehezebb és egészséges is.

2019. júl. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

Ha edzoterembe mesz, elso par honapban pont, hogy hizni fogsz. Azert adjak fel sokan...


En inkabb azt javaslom, hogy csak szimplan egyel kevesebbet. Napi 3x... Reggel kis muzli, delben kicsi hus egy kis marek rizzsel, este pedig vajaskenyer mondjuk paradicsommal. Na ez csak egy pelda volt, nyilvan ezeket valtoztatni kell, de ebbol nagyjabol erzekelheto a mennyiseg.


Edzes helyett inkabb csak setalj. Jobban jarsz, nem ehezel meg annyira.

2019. júl. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!