Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le?

Hogyan fogyjak le?

Figyelt kérdés
Az elmúlt időszakban feljött rám némi felesleg, főleg a hasamra és a fenekem fölé,a csípőm tájékára. Eddig folyamatosan sportoltam, triatlonoztam de abbahagytam és igazából mikor edzettem még akkor sem nagyon fogytam, valószínű az étrendem miatt. Miket kellene ennem? És mik azok az ételek amiket kerüljek? És milyen edzéseket kellene végeznem? 17/L 165cm 60kg
2019. aug. 7. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:
72%

Számolj kalóriát, és ha kevesebbet viszel be mint amennyit felhasználsz akkor fogyni fogsz.

Ezt meg teheted több féle képpen is: sportolhatsz többet, amit szeretnél, vagy kevesebbet is ehetsz, vagy mindkettő egyszerre.

Lényeg hogy ne koplalj.

Szerintem kövér biztosan nem vagy, legfeljebb egy picit zsíros, de te látod magadat nem én.

Egyél több zöldséget, gyümölcsöt, kevesebb édességet, szénhidrátot.

Ha van még kérdésed szívesen válaszolok, írj.

2019. aug. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ki kell tapasztalni, hogy neked mi vàlik be. Egyediek vagyunk:)

Nekem speciel a szénhidràtszegény- fehérjében és zsírban gazdag étrend jön be. Eddig -21 kg. Nem szàmolgatok semmit. Eleinte még néztem grammra a tàpanyagokat, fehérjét, zsírt, szénhidràtot, de màr az se kell, megszoktam mi fér bele nekem.

Olyan mozgàsformàt vàlassz amit örömmel, rendszeresen tudsz végezni, és NE koplalj, ne vond meg magadtól az ételt.

2019. aug. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én március óta 20kg-ot fogytam, nem kell hozzá csodaszer, írj, ha érdekel hogyan értem el😊
2019. aug. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!