Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyire befolyásolja a kv a...

Mennyire befolyásolja a kv a fogyást? (Nyilván cukor nélkül :D )

Figyelt kérdés
2019. aug. 18. 07:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondják az anyagcserének jót tesz.


De ha már hozzá vagy szokva és nem napig nem iszod olyan fejfájásod lesz mint még sose.

Rendesen függenek tőle emberek milliói hát nem hiszem, hogy a testnek olyan nagyon jót tesz a kávé.


Ennek ellenére én is kávézom sőt én a fogyásom alatt szoktam rá. 2in1 kávét szoktam venni és édesítőszert teszek bele ezért ugymond nekem ez az nasim is mert jó édes íze van.


De őszintén előtte sose ittam kávét és bánom már, hogy rászoktam mert most 1 napot se birok ki nélküle úgy, hogy ne robbanna szét a fejem közbe.

2019. aug. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Felgyorsítja az anyagcserét, a pulzust, ezáltal több kcalt éget az ember. Jó a vercukorszintnek is.
2019. aug. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy ideig van hatása a koffeinnek, utána viszont az erős dopaminválasz megszűnik és a koffeinnek nincs többé hatása a hormonkiválasztásra. Onnantól már csak a placebóhatás miatt isszuk a kávét. Ha kávézás után nem érzel semmit, sőt, rád tör az álmosság, akkor elérted a maximum toleranciát. Nem gyorsul az anyagcseréd sem, a szervezeted kiválasztja a koffeint.
2019. aug. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!