Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A cukor nélküli kakaó mennyire...

A cukor nélküli kakaó mennyire befolyásolja a fogyókúrát? (Azt vallom, hogy fogyókúra alatt szabad tejet fogyasztani)

Figyelt kérdés

Pl ha minden második nap megiszom egy bögre kakaót?

Nem Nesqick-et, hanem olyat, amiből sütni lehet, felforralom a tejet és belekeverem. A csomagoláson az áll, hogy 2 kiskanál kakaópor+ kétszer annyi cukor kell beel, de nem teszek bele cukrot

a célom hosszútávon -20kg

14l 153cm 76kg


2013. jan. 23. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:
2013. jan. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Akkor vallhatjuk azt, hogy nem akadályozza.


Szemléletes példaként én egy fantasztikus, a kakaóról szóló cikk után (ami a kakaó nagy ólomtartalmával zárult..) kevertem egy adag kakaóporos kókuszt, gondolván hogy adjunk az ólomnak is kicsit. Legközelebb az ólommentes kútnál veszem..


Ez megfelel a te kakaódnak, abszolút belefér minden diétába, étkezésbe (kivéve ha allergiásak vagyunk rá).

2013. jan. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jaa, itt a demotiváló cikk!

[link]


Bár hogy már az ólomtól is elvegyék a kedvünket.. :D

2013. jan. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem belefér, sőt lehet kicsit spórolni a kalórián. Pl. egy bögre kakaóhoz átlag 2,5-3 deci tej kellene, én sóher vagyok ennyi kcalt elvesztegetni a tejre, ami ugye nem is laktat. Viszont 1 deci tej+2 deci víz +5g kakópor+édesítő, melegen ugyanolyan finom, mint csak tejjel. Ha nagyon spórolós vagy, akkor csinálhatód fél deci tejjel és a többi víz, úgy sincs vele probléma szerintem.
2013. jan. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!