Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kérlek nyugtassatok meg! Ugye...

Kérlek nyugtassatok meg! Ugye nem történt semmi baj?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy szerintem már ott nincs rendben valami, ha az ember görcsösen figyeli a kalóriákat, cukor és sótartalmat. Márpedig velem ez van, nagyon régóta, szerintem beteges amit már csinálok, így nem lehet élvezni az életet.

Igyekszem megfelelően élni, és a chipsről és csokiról lemondtam. (1 hete, és amúgy eddig nem is olyan nehéz, mert pl. az alma chips is van olyan finom, no de mindegy)

A lényeg az, hogy ma az ebédnél kicsit bűnöztem: paradicsomleves után ettem 2db teljeskiőrlésű tésztából készült palacsintát, amiben sima tehéntúró volt kaporral. Ez nem is baj, de utána megkívántam a többiek palacsintáját is, ami szintén tk, de sok cukorral készült túrós volt, a másik eperlekváros(bolti, szintén cukros lekvárral)

szóval megettem 2db cukros palacsintát is.

Én nem akarom gyötörni magam, de légyszi nyugtassatok meg, hogy ettől még nem lesz semmi bajom!

Ma futottam 5 km-t reggel, és mi lenne ha itthon tornázgatnék 2 órát?

Amúgy reggelire egy joghurtot, és 4 barackot ettem. Vacsorára ezek után mit egyek?


2010. júl. 13. 13:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
jól írod, ez beteges
2010. júl. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

semmi baj nem lesz, nyugi:) emiatt még pluszban tornáznod sem kell,majd holnaptól megint jobban odafigyelsz. ezért nem jó a koplalás. reggel pl nyugodtan megehetted volna a palacsintákat, leeht,hogy eszedbe sem jutott volna,hogy külön tornázz miattuk. legközelebb edd édesítővel,és annyi:)

ma még egyél valamilyen sovány húst zöldségekkel, mert azt ma még nem ettél,és minden rendben lesz:)

2010. júl. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

jó úton haladsz az anorexia felé!!! - ennyiből baj történt...


hízás terén amennyit futsz és edzel nyugodtan ehetsz még 2-3 cukros palacsintát is!


sokkal tovább jutsz, ha beállsz a napi 5 étkezésre és keveseket eszel. Uzsonnára is egyél valami gyümit, joghurtot és vacsira valami sovány húst zöldséggel. Néha belefér a bűnözés is, nem lesz semmi bajod 2 palacsintától, egészségedre :)

2010. júl. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

nyugodtan vacsorázz meg normálisan, amit máskor is szoktál

és igen ez már beteges, 4 db palacsinta az nem sok sztem, és sztem a súlyoddal sincs semmi prboléma, szal gondlom nem akarsz fogyni, mert akkor úgy írtad volna

de még így is kevset ettél szerintem a mai napon

2010. júl. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen kedves utolsó!:):)

akkor vacsora már megvan, és amúgy azért nem reggelire ettem, mert akkor még nem tudtam, hogy ez lesz az ebéd:)

2010. júl. 13. 13:21
 6/11 A kérdező kommentje:
mmint 13:18, most látom, hogy többen írtak azóta:D
2010. júl. 13. 13:21
 7/11 A kérdező kommentje:
de köszönöm mindenkinek!!!!
2010. júl. 13. 13:22
 8/11 anonim ***** válasza:

vigyázz!!! ne ess túlzásba. anno én is elkezdtem fogyókúrázni, és 22 kg-t adtam le. mindenki szerint jó vagyok már így, én mégis ugyanolyan kövérnek érzem magam,( 170 cmhez vagyok 59kg )ha belenézek a tükörbe néha sírhatnékom van, az ételt kb rám kell tukmálni, és csak akkor eszem, amikor már majd' éhenhalok. ez nagyon rossz. eszem valamit amit " nem szabadna' és kb 1-2 óráig utána azon gondolkodom, h adhatom le a kalóriákat, vagy hogy egyáltalán miért vittem be őket a szervezetembe.

és az egész miért volt? -mert arra figyeltem h megszólnak- e érte mások, hogy milyen az alaklom. tehát hiába fogytam, a testem változott de a lelkemben nem sikerült " átalakulnom".

:(

és az a legrosszabb, hogy mindehhez vagyok 17 éves....

2010. júl. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
54%
Bocsi,de ez nem anorexia...mert nem koplal,ha jól olvasom.Ez ortorexia féleség...Amiből lehet anorexia is,ha közrejátszik a túlzott fogyni vágyás,és a testkép zavar.Most hagyd abba...Lehet egészségesen élni,de nem kell,hogy az agyadra menjen.A palacsinta meg úgy őszintén minek?Annyira kivánod az édeset,akkor egyél pár kocka csokit,vagy nyalj el egy calippot.Egyél normálisan,és mozogj.Ha fogyni akarsz,akkor ennyi a titok....
2010. júl. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Azért nem kell túlzásokba esni.:-)

Egyszerűbb ha nem eszel kenyeret,válasz ki magadnak egy napot,amikor bűnőzhetsz egy kicsit.Én is ezt tettem,és akkor nem az volt bennem,hogy húúúú most mi lesz ha ezt megeszem.Egyébként a rendszeres testmozgás,az mindent megold, azt sem kell túlzásba vinni.Azért mert én nem eszek kenyeret,leadtam a feleslegem.Annyi,hogy én megvonom magamtól néha az ilyen Snickers meg ilyeneket,és eszek helyette egy almát.Bármit megeszek,csak kisadag legyen,és kenyér nélkül+a rendszeres mozgás.Ez már egy picit beteges,ahogy leírtad.úgyan úgy megeszem a töltött képosztát,brassóit,túróscsuszát,csak keveset.:-)

2010. júl. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!