Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Azoktòl kèrdezem akik fogytak...

Azoktòl kèrdezem akik fogytak kb 30 kgt/ testsúlyuk harmadàt: mennyire húzódott vissza a hasatokon a bőr?

Figyelt kérdés

Mennyit fogytatok ès mennyi idő alatt?

64 kg volt a ,,versenysúlyom, most vagyok 96. Termèszetesen szeretnèk visszafogyni. Lelkileg ès anyagilag szeretnèk felkèszülni arra, hogy mi varható, nagyon durva kötènyszerű bőrt műttetnèm.


2019. aug. 26. 19:43
 1/9 A kérdező kommentje:
34 èves vagyok, 1x szültem. Közvetlenül szülès utàn nagyon jò alakom volt ès nem lògott a hasamon a bőr.Nem tudom, ez befolyàsol-e valamit.
2019. aug. 26. 19:45
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

96 kilóról fogytam le 63 kilóra. Igazi nagy lógos hasam volt. Úgy néztem ki mintha 9 hónapos terhes lettem volna ( buszon sokszor annak is néztek)

Nekem szépen visszahűzodott a bőr, csak a hízás miatt kialakult bőrcsíkok maradtak, amit most collagénnel igyekszem halványitani. Én lassan fogytam, és mellette izmosodtam is. A gyors fogyás egyik hátránya, hogy nem tud időben regenerálódni , visszahúzódni a bőr rendesen.

1 gyereket szültem, és már fiatal sem vagyok

43/N

2019. aug. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a lassú fogyáson múlik a dolog, ahogy előttem is írták. Ne fél év alatt akard leadni, hanem 1-1,5 és akkor bőven lesz ideje a bőrödnek szépen regenerálódni, pláne ha edzel is mellette. Én kb 8-9 hónap alatt fogytam ennyit, és szerencsére sehol sem lóg a bőröm, habár én fiatalabb vagyok tíz évvel.
2019. aug. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
eddz is mellette, az rengeteged segit feszesebbé tenni a bőrt +a fogyásban is segit
2019. aug. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
Teljesen mert 17 éves vagyok.
2019. aug. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi vàlaszokat, ezek a tapasztalatok nagyon bíztatóak. Büszkèk lehettek magatokra , hogy ennyit le tudtatok adni. Mindenkinek ment a zöld pacsi.
2019. aug. 26. 23:03
 7/9 Rosszlovas ***** válasza:
100%

én 2 év alatt fogytam 30 kilót, 38 éves voltam

nem fogytam gyorsan, mégis lóg a bőr a hasamon és a combomon is...

szerintem ez nagy mértékben genetika kérdése is... nilván amellett, hogy nem szabad túl gyorsan fogyni, De akkor is lutri, van, akinek lassú fogyásnál is lóg a bőre, és van, akinek gyorsnál sem.

Attól is függ, hogy milyen kötőszöveteket örököltél...

2019. aug. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolsò , előtted is le a kalappal. 30 kilò fogyàs utan ìgy is szuperül nèzhetsz ki :) felkèszülök lelkileg a lògò bőrre is, de remenykedem, hogy ugyanùgy szèp lesz, mint szülès utan.
2019. aug. 28. 00:12
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
80-ról fogytam le eddig 65-re, én is nagyon féltem ettől. Én betartottam azt, hogy lassan fogyjak, tehát egy héten csak fél kiló menjen le. Közben kúraszerűen szedtem kollagént, valamint sok vizet ittam és hetente többször is bőrápoló olajjal kentem a bőröm. Már most látni, hogy egyáltalán nem lett lógos a bőröm, nagyon szépen húzódik vissza a fogyással együtt.
2019. aug. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!