Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van olyan etkezest helyettesit...

Van olyan etkezest helyettesito ital/ dietas ital amit szootatas alatt lehet inni? Es ra is van irva, hogy szoptatas alatt is lehet inni.

Figyelt kérdés
2019. aug. 27. 08:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivel várandós és szoptatós anyukákon a termékeket nem nagyon tesztelik, így nem fogják ráírni. Ezek a termékek általában fehérjekészítmények. Nézd meg a pontos összetevőket, és próbáld megbeszélni egy belgyógyásszal, hogy mi a véleménye. Mondjuk szerintem sem szoptatáskor, sem egyébként nem egészséges ezekkel fogyni, ráadásul egy életen át nem lehet ezeken élni. Inkább egészséges, kiegyensúlyozott táplálkozás, és a kalória és tápanyag számolás a célravezető. A fehérjeporoknak akkor látom értelmét, ha valaki rendszeresen sportol is, és az izomtömeg vesztés megakadályozására issza a fehérjét a fogyókúra ideje alatt. Kaja mellett és nem helyett.
2019. aug. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szoptatás miatt az első hetekben enni sem volt időm, anyósom, férjem főzött, engem szinte etettek, mellém tették apróra vágva vagy kézzel ehető formában, dasirt, pogácsa, zabpelyhes turmix, a teát 7decis befőttes üvegből ittam. Fehérjeport nem innék. Kérj segítséget.
2019. aug. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nincs.

Amiben van szójafehérje, az puffasztja a babát. A sok tejfehérje is hathat ugyan így az erre érzékeny babáknál.

Szénhidrátra van szükség, hogy legyen tejed.

A mozgás viszont nem árt. Séta, mamán baba torna, otthon videókra, tánc, biciklizés, stb.

2019. aug. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves masodik... az elejen igen de a fiam elmult mar egy eves. Regen mikor dietaztam imadtam ezeket az italokat es konyen fogytam veluk.
2019. aug. 27. 20:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha már elmúlt egy éves, akkor nyilván mást is eszik, nem zavar be annyira, ha puffasztó dolgokat, tejet eszel, akkor nyugisabban lehet szójatejet, fehérjeport kipróbálni, kis adagokkal kezdeném és figyelném a hatást.
2019. aug. 28. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!