Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Unalmamban mindig eszek,...

Unalmamban mindig eszek, hogyan küzdjem le?

Figyelt kérdés
Ha unatkozok, itthon vagy a suliba, 'éhes'leszek. Pedig tudom, higy nem vagyok éhes, mert hiaba reggelizek, és eszek minden szünetbe egy szendvicset ugyan úgy 'éhes'vagyok, mert unatkozom. Valami tanács?
2019. szept. 7. 09:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Lukács Liza: Az éhes lélek gyógyítása


Ha nem biológiai éhség miatt eszel, akkor lelki oka van. Minél előbb rájössz, annál jobb!

2019. szept. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Kezdj magaddal valamit. Olvass, köss,játssz pokemon go-t, nézz youtube csatornákat, rajzolj, stb.


Csomagolj csipegetős uzsonnát.

Én is ilyen vagyok, nekem nem szendvicsem van melóba, hanem egy doboz apróság. Sárgarépa, uborka, retek, alma, szőlő, szárzeller, hummusz, keménytojás, pici sajt, egy kevés aszalt gyümi vagy csonthélyas, darbka csirkemell, pici túró, ilyesmik.

Ezt a típusú kaját egyszerű beosztani, ha nem fogy el, akkor nem egy fél szendót kell vissza csomagolni ami nem túl guszta másodszorra.



Másik kérdés, iszol elég vizet? Nem lehet hogy a tested kínjában már enne is, csak hogy folyadékhoz jusson?

2019. szept. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Állj neki flörtölni . Még ha most köver vagy is
2019. szept. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
A szokáshurkodban a cselekvést kell kiváltani valami mással. Az a cél, hogy az unalom végül ne az evést váltsa ki nálad, hanem valamilyen más cselekvést.
2019. szept. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam esténként jön rám a rágcsalhatnék. Ha nincs jó idő, akkor zöldségeket vágok hasábra és azt eszem (legtöbbször uborkát). Ha kellemes idő van, kimegyek sétálni vagy biciklizni vagy elmegyek edzeni.
2019. szept. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Unalmadban sportolj evés helyett.
2019. szept. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%

Tanulj meg gondolkodni.

Ha vannak gondolataid, azok lekötnek - és az unalom eltűnik.

2019. szept. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
95%
Rossz szokàs, foglald el magad màssal, szokj le róla. Nem könnyű, de ha igazàn akarod akkor lehetséges.
2019. szept. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Menj el dolgozni.
2019. szept. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!