Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2* 7 napos diéta? Tapasztalatok?

2* 7 napos diéta? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

[link]


Itt található egy kétszer hét napos diéta. Mi a véleményetek róla? Próbálta már vki?

Mellette én heti ötször, vagy négyszer járok kondizni.


2010. júl. 14. 15:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Garancia ide vagy oda, két kollégám csinálta, 5-6 kilót fogytak. Mikor abbahagyták, 8, ill. 9 kg jött vissza.

Úgyhogy prímán lehet hízni tőle. 2-ből 2.

2010. júl. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, hogy írok, mert nem próbáltam, de neked sem ajánlom, hogy kipróbáld. Nagyon egészségtelenül hangzik, ez masszív koplalás. És ennyi kajával nem is hinném, hogy bírnád a kondizást. Ha tényleg heti 4-5 alkalommal elmész edzeni, akkor csodadiéták nélkül is eléred a kívánt eredményt. Persze ne egyél zsíros, cukros, finomlisztes kajákat, de egyél rendesen napi 5x. Teljes kiőrlésű gabona, zöldség, gyümölcs, sovány hús és tejtermék.
2010. júl. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igazából most kezdtem el diéták utána keresgélni, mivel voltam boltban és ott mondta az eladó, hogy hiába járok kondizni, azzal nem fogok fogyni, csak feszesíteni. Először fogynom kell, utána eddzenem.
2010. júl. 14. 15:28
 4/8 anonim ***** válasza:
15:27-es vagyok. Kifelejtettem, hogy amit tanácsoltam, az tapasztalat. 25 kilót fogytam, és semmilyen csodadiétát nem követtem, igaz, nem is 2 hét alatt fogytam ennyit, hanem 1 év alatt. Viszont nem bántam meg egy percig sem, hogy nem siettettem el a fogyást, mert megőriztem az egészségemet, nem lettem idegroncs a kalóriaszámolgatástól, nem lett plöttyedt, lógós bőröm, és egy dekát sem híztam vissza.
2010. júl. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Most láttam a kommented. A boltosnak nem feltétlenül kell hinni. Meg hát igaz, hogy figyelni kell az étkezésre, mert az a fogyókúra alapja, de ez nem egyenlő a koplalással. Ha kiiktatod a zsíros, cukros, lisztes kajákat, azzal egy csomó kalóriát megspórolsz magadnak. Meg ha nem csak súlyzózol és erősítesz a kondiban, hanem futsz vagy bicajozol is, akkor nemcsak feszesedni és izmosodni fogsz, hanem zsírt is égetsz.


15:30-as voltam

2010. júl. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló nem tudnál nekem valami tippeket adni, vagy segíteni, hogy táplálkozzam, hogy normálisan lefogyjam??? Köszi.
2010. júl. 14. 15:33
 7/8 anonim ***** válasza:

Persze, szívesen adok tanácsot. :)


Reggelire a legjobb választás szerintem a teljes kiőrlésű lisztből készült kenyér zöldségekkel, ha nem vagy vegetáriánus akkor felvágottat is ehetsz hozzá, vagy sovány sajtot, meg ihatsz egy pohár sovány tejet. Tízóraira gyümölcs (én nem nagyon szoktam spórolni vele, mert a gyümölcsben nem sok kalória van, vitamin viszont annál több; csak banánt meg aszalt gyümölcsöket nem eszek). Ebédre valami zsírszegény, cukormentes, finomliszt mentes kaját szoktam csinálni. Nem mindig eszem zöldséget, van mikor tésztát eszek, de akkor az teljeskiőrlésű tönkölytészta, és csak 5-6 dkg (nyersen lemérve), vagy főzeléket eszek (nem liszttel, hanem darált zabpehellyel szoktam besűríteni). Vagy pl. szoktam csinálni zöldséges fasírtot, de a liszt vagy zsemlemorzsa helyett szintén darált zabpelyhet rakok bele, és nem olajban sütöm ki, hanem a sütőben. Szóval az a lényeg, hogy ne egyél olyat, amiben hozzáadott cukor, finomliszt van, és amit bő olajban kell kisütni. Ha olyan receptet találsz, amibe kell liszt, akkor azt helyettesítsd zabpehellyel vagy teljes kiőrlésű liszttel, esetleg graham liszttel. Én ebéd mellé is meg szoktam enni egy gyümölcsöt. Uzsonnára általában sovány túrót eszek, egy fél csomaggal (kb. 12 dkg), és nem tejföllel, hanem egy pici natúr joghurttal szoktam összekeverni. Én tescos joghurtot használok, mert amellett hogy olcsó, szerintem nagyon jó. Elég sűrű és nincs annyira savanyú íze. Meg van mikor uzsonna mellé is eszek egy gyümölcsöt. És egy pohár tejeskávét is szoktam inni, cukor nélkül persze. Erről nem tudtam lemondani, de szerintem nem is kell. Vacsira általában tojást szoktam enni, vagy főzve, vagy rántottának (teflon serpenyőben olaj nélkül is meg lehet csinálni), eszek hozzá egy csomó zöldséget, paradicsomot, paprikát, uborkát, meg szoktam rá reszelni egy kis sovány sajtot is. De vacsira csinálhatsz salátát, vagy ehetsz párolt/sült zöldségeket sovány hússal.

Nagyjából ennyi. Remélem segítettem. :)

2010. júl. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szia!!!


Köszi, megfogadom a tanácsodat :) Köszönöm, hogy segítettél :)


Üdv neked és további kellemes napot

2010. júl. 15. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!