Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Káposzta leves diéta tapasztal...

Káposzta leves diéta tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Én 16 éves vagyok, és 163cm és 65 kg. Soknak érzem magam , mert sosem voltam kövér. Úgy gondoltam hogy,a káposzta leves-es diétát kezdeném el, mert úgy hallottam , hogy a leadott kilók ezzel nem jönnek vissza. Nektek van valami tapasztalatok?
2011. aug. 3. 09:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen nincs, hogy a leadott kilók nem jönnek vissza... akármivel fogysz még ha konditermi edzéssel is, akkor is visszajöhetnek a kilók ha amint elérted a kívánt súlyt elkezdesz zabálni.


Amúgy hülyeség, ne csináld.

2011. aug. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 bix ***** válasza:
100%

a lehető legnagyobb b@romság. nincs benne semmi értékelhető tápanyag, vitamin, rost, sbt... két nap után a szagát is utálni fogod. egyébként meg koplalás és első körben izomból fogsz "fogyni", aztán majd lesheted a tükröt...


a többit leírta frutti

2011. aug. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
A kaposztaleves dietat csak azoknak talaltak ki, akik mutet elott allnak es emiatt sokat kell leadniuk. Szoval te ne alkamazzad, ha nem szivmutet elott allsz.
2011. aug. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60 éves nevelőapám alkalmazta műtét előtti fogyasztáshoz.Ha abbahagyod,és átállsz normális kajára,akkor visszajönnek a kilók...tehát ha mától egy hétig káposztalevesezel,de utána eszel egy disznótorost(véres,májashurka,kakastaréj,párolt káposzta,pirított burgonya),akkor simán visszaugranak a kilók...
2011. aug. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszotokat!
2011. aug. 3. 10:19
 6/11 anonim válasza:
én csináltam ezt a diétát.mellette ettem gyümit,zöldséget,hogy ne legyen túl egyhangú.az igaz,hogy csak 3 napig csináltam ?DE FOGYTAM TŐLE ÉS NEM JÖTT VISSZA!3 nap után viszont nem tudtam ránézni se!na persze, a diéta befejeztével sem zabálta disznótorost,meg ilyesmit,hanem kevesebb kalóriát vittem be!
2011. aug. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 bix ***** válasza:

"?DE FOGYTAM TŐLE ÉS NEM JÖTT VISSZA"


három nap alatt kimutathatóan zsírból? teljesen kizárt. tipikus példája az agyatlan fogyózásnak. mindegy hoz izom víz vagy zsír csak kevesebb kiló legyek... értem én csak akkor se normális

2011. aug. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Most ezt nem igazán értem, hogy 3nap alatt hány kg-t tudtál lefogyni..? én nem 2kg-t szeretnék!
2011. aug. 3. 13:56
 9/11 anonim válasza:
3 nap alatt 2 kilót,de ez elég volt ahhoz,hogy motiváljon.nem 3 napot terveztem,de nem bírtam ránézni sem!!!
2011. aug. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Felejtsd el!Inkább egészséges életmódott alakits ki fokozatosan!Fehérhúsok,kefír,joghurt,zabpehely,barnakenyér,rizs,zöldségek,saláták,gyümölcsök,rengeteg víz.Heti 4szer min.40p mozgás aerob v. cardio m.A legjobb az aerob+súlyzós edzés.hajrá hozzá:)Facebook LauFitness
2011. aug. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!