Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen ellipszis trénert...

Milyen ellipszis trénert érdemes venni?

Figyelt kérdés

Milyen àrkategóriában érdemes nézelődni? Mi az, amit mindenképp figyelni kell a tulajdonságoknál? Milyen márkàt érdemes?

Fogyni akarok vele, de nem kell nekem minden extra puccosság, mem tudom, mi a fontos.


Nincs túl nagy keretem, nyilván láttam baromi olcsón is gépeket, de nem tudom, mire kell figyelni, hogy ne legyen kidobott pénz.

Ami fontos, hogy dagi vagyok, szóval olyan kéne, ami 120 kilóig legalább terhelhető (a legtöbb, amit láttam, 90-100 volt).


Edzőteremben korábban próbáltam, és ez jött be a leginkább; bírtam is csinálni, a pulzusomat is jóp felnyomta (jobban, mint pl egy szobabicikli), élveztem. Csak sajna nincs havonta 15ezrem terembérletre, hosszú távon akkor inkább vennék egyet, meg időbe se fér bele, otthon jobban beleférne egy-egy órára esténként, ha nem kell elmászkálni.


2019. szept. 10. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
69%

Èn a decathlontól vettem a legolcsóbb 45ezrest max teherbirásnak 100kgírt viszont 139kgval kezdtem amikor vettem ès mèg csak nem is recsegett alattam. Èn ezt ajánlom. (próbáltam ismerősőmnèl olyat ami drágább volt a teherbirása is nagyobb volt mègis recsegett ropogott alattam de mèg egy vèkony ember alatt is)


A decathlanosak megbizhatóak főleg èn a 45ezresről tudok csak tanácsot adni de ez többet èr mint bárnilyen több százezres gèp.

2019. szept. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egy linket kérhetek?
2019. szept. 10. 23:15
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


Ő az. Nálunk a családba már 1 éve használjuk napi szinten 3man is, azóta sincsen semmi baja nagyon kis massziv gépecske.

2019. szept. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Óó köszi. :) Ezt megtaláltam én is, de elbizonytalanított, hogy heti két alkalmat ír használatnak, azt hittem màsra gondolsz, de akkor szuper! Köszi a tippet!
2019. szept. 11. 11:42
 5/5 anonim ***** válasza:

én naponta használom ált 40percet néha van, hogy 1 órát :D


ha megnézed a 45 ezrest meg a 65ezrest a 65ezresről több a negatív komment


néha van, hogy az olcsóbbik a jobb, és tényleg ez 140kilóval volt terhelve eleinte, és semmi baja

2019. szept. 12. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!