Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha valakinek 1300 az alapszuks...

Ha valakinek 1300 az alapszukseglete de ezt mind teszemfel almabol viszi be akkor vegulis az alapszuksegletenek eleget tesz vagy?

Figyelt kérdés

Ez csak feltetelezes , csak elgondolkoztam rajta hogy ugye mondjak hogy az alapszuksegleted alatt ne egyel. De ha tegyukfel valaki ezt csak csokibol/ almabol/sonkabol/puffrizsbol irhatnek barmit :D egeszseges-“egeszsegtelen” eteleket tokmindegy.

szoval csak egy adott elelmiszerbol viszi be akkor az ugy az alapszuksegletenek “oke” es ennyi? vagy attolfuggetlenul az is szar úgy ?



2019. szept. 21. 20:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hízni nem fog, de nem lesz meg minden tápérték és emiatt problémái adódhatnak.
2019. szept. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Csak alma egyoldalú . Kell protein , mas tipusú táplálék is , zsirok .
2019. szept. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Éhségrohamaid lesznek
2019. szept. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
nem all szandekomba ilyet csinalni tenyleg csak elgondolkoztam rajta:)
2019. szept. 21. 22:04
 5/17 anonim ***** válasza:
Ha semmi mást nem eszel,csak almát, előjöhetnek hiánybetegségek (pl. fehérjehiány-szindróma).
2019. szept. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Jönnek a betegségek, hiszen így sok értékes tápanyagtól esel el. Az első probléma amielőjön a szorulás. (alma köztudottan szorulást okoz) A gyomrod féjni fog, mivel nem lesz egészséges bélműködésed, jönnek a nagyobb bajok is. Csak árt magának ( nem is kicsit) aki csak almát eszik.
2019. szept. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
ez kicsit off a kerdestol: dehogy okoz az alma szorulast:D nem tudom sok ember miert hiszi ezt. Szerintem tobb mint egy eve eszek mindennap kettot minimum es nincsenek ilyen gondjaim :)
2019. szept. 22. 10:30
 8/17 anonim ***** válasza:
Dehogy oké. Hiánybetegségek lépnek fel.
2019. szept. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Az alma pont, hogy elősegíti a normális székletet ha napi szinten egyel. Nem hiába van az a mondás, hogy: minden nap egy alma az orvost távol tartja. :D

Ha utánaolvasol az almának rengeteg jótékony hatása van de emellett még egyél mást is fehérjét, zsírt is. Szénhidrátot azért nem írtam mert az alapból van az almában nem is kevés.

2019. szept. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ehhez kb. 2,5 kg almát kellene megennie. Szénhidrátból ez 345 g. Zsírból 4,3 g, fehérjéből 6,5 g van ennyi almában, ami mindkettőből rettentő kevés. Vitaminok és egyéb mikrotápanyagok terén se túl jó a helyzet, C-vitaminon kívül egyikből sincs benne elég, van, amit egyáltalán nem is tartalmaz.

Szerintem nincs egyetlen olyan egyszerű étel sem, ami önmagában (ha nem eszünk mellé semmi mást) fedezné az összes fontos tápanyagszükségletünket. Ezért nem jó az egyoldalú táplálkozás, az ember mindenevő, vegyes étrendre lett "kitalálva".

2019. szept. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!