Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 164 centihez 48 kiló milyennek...

164 centihez 48 kiló milyennek számat? Tényleg túl vékony vagyok? 27/N

Figyelt kérdés
2019. okt. 1. 12:52
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! Hát teljesen tanácstalan vagyok igazából, mert mások, a legtöbben azt mondják, sovány vagyok és hízzak, de én magamat sajnos így sem látom vékonynak. Tudom, testképzavar... Szeretnék nagyon hízni pár kilót, de nagyon félek még csak a gondolatától is. Voltam ennél sokkal sokkal kövérebb is, és sajnos attól tartok, újra olyan lennék, mert nem tudnék megállni a hízásban. Egyébként egészségügyi panaszom nincs, jól is érzem magam, van energiám, a munkámban is tudom hozni a maximumot, csak a sok külső visszajelzés miatt elég nagy már a nyomás rajtam.
2019. okt. 2. 10:06
 22/25 anonim ***** válasza:

Ilyen magassághoz egy egészséges kinézetű nő kb 60-63 kg szerintem.


35F

2019. okt. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Hú, köszi, hát attól még messze vagyok sajnos.
2019. okt. 2. 13:29
 24/25 anonim ***** válasza:
En 162 cm-hez vagyok 48-50 kg. Nekem is folyton nyomjak, hogy sovany vagyok, de megtanultam mar elengedni. Normalisan kajalok, sportolok (igy legalabb izmosan vagy vekony), egeszseges vagyok, igy egyaltalan nem erdekel, hogy mas szerint hogy nezek ki. Legtobbszor amugyis olyan mondja, aki el van hizva.... :D Szerintem te se foglalkozz ezzel, ha egyebkent egeszseges vagy.
2019. okt. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
165/49 vagyok. Vekony, de noies. Mondjuk lattam ilyen parameterekkel csunya gebet is.
2019. okt. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!