Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 6 hét alatt mínusz 10 kiló?

6 hét alatt mínusz 10 kiló?

Figyelt kérdés

Milyen étrendet ajánlotok, hogy sikerüljön?

Melyik mozgásforma a legjobb zsírégető?

Milyen fogyasztó szerrel(teával, bogyóval) egészíthetem ki?


Előre is köszönöm.


2019. okt. 3. 10:14
 1/8 anonim ***** válasza:
71%

1. masszív éhezéssel (hatalmas kalória- szénhidrát-megvonással) és ha rengeteg túlsúly van rajtad, talán sikerülhet - főleg víz és salakanyag és egy kis izom, valamint minimális zsír fog ki- és lemenni, ez mind (és nagy valószínűséggel még több is) visszajön, amint abbahagyod az éhezéses "étrendet".


2. nem létezik olyan, hogy "zsírégető" mozgásforma


3. nem léteznek fogyasztószerek



4. miért akarsz ennyi idő alatt megszabadulni ennyi túlsúlytól?

2019. okt. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

Ilyen erőteljes fogyás legfeljebb szigorú orvosi ellenőrzés mellett elképzelhető.

Inkább csökkentsd a kalóriabevitelt (lassan csökkentsd az adagokat), csinálj olyan mozgást, ami jólesik. Ezzel lassabban, de eredményesebben fognak lemenni a kilók.

2019. okt. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Àlmodban. Vagy ha 250 kilóról indulsz esetleg, és éhezteted magad, akkor összejöhet.
2019. okt. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

Nem egészséges ennyi idő alatt ennyit fogyni. Maximum 6 kiló/ 6hét az elfogadható.

DE ha vesztesz vizet és salakanyagokat, akkor meglehet a 10 kg, csak ez visszajön, amint elkezdesz megint enni.

Ahhoz, hogy sikerüljön a 6 kg pontosan kiszámolt étrend kell. És hogy ne legyen csalódás, utána lassú visszaállás a régi étrended helyett egy egészségesebbre. Csak ne kezdj el egyik napról a másikra ugyanannyit enni.


Én elkezdenék kalórikákat számolni, és a makrókra is figyelned kell, hogy ne veszíts túl sok izmot. Olyan 80 g fehérje/ 30 g zsír/ 120 g szénhidrát jó lenne. De ha sokat sportolsz, akkor mehet inkább 160 g ch, nehogy a szervezeted fehérjéből alakítsa át!

Sportnak pedig súlyzós edzés heti 2x az izomvesztés ellen, és heti 2x kardió (bicikli, futás, úszás) a nagyobb kalórideficit miatt. De a lényeg, hogy olyan sportot csinálj iknább, amit szivesen végzel, és nem csak hat hétig űznél ;). Végeredményként azzal jársz a legjobban!

Ahhoz, hogy picit gyorsuljon az anyagcseréd napi 2,5 liter víz (zöld tea állítólag jobb)

Illetve ha nem érzed tele magad, akkor zabkorpa tabletta evés előtt segít a teltségérzet kialakulásában.

Próbáld meg kerülni a cukrot, és szedj vitamint, mert ilyen kevés energia bevitele melett kialakulhatnak hiánybetegségek!

Illetve vamilyen jó minőségű növényi olajat használj ez idő alatt, mert 30 g zsír kevés ahhoz, hogy odafigyelés nélkül meglegyenek az esszenciális zsírsavak pl lenmagolaj, tökmagolaj, extra szűz oliva, vagy halolaj szedése, hal evése...


És kérlek ne pontozzatok le, csak a kérdéste válaszoltam, mert ezt akarta tudni a Kedves Kérdező. És megpróbáltam még egy jobb módját feltalálni a koplalásnak, amire készül...

Ha valami nem világos, megpróbálhatok még segíteni! :)

2019. okt. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%

Munkatábor, rettegés, betegség megoldaná... De ha ilyen csúnyákat nem akarunk, akkor is minimum ki kéne ásni kézzel egy pincét, elhordani púpozott talicskákkal, meg bekeverni kézzel egy betonalaphoz való cementet, kimaradozó ebédek és vacsorák társaságában. Úgy garantáltan meglesz a -10kg, és nem csak vízből meg salakanyagból. Ezt a programot tudom ajánlani. Biztos akad, ahol szívesen bevennének egy kis ingyenmunkára.


Viszont ilyen 20 perces fogyitornával ez nem lesz meg, annál jobban bele kell állni, egész napi mozgás kell.

2019. okt. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%
láblevágás esetleg?
2019. okt. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mikor értitek már meg, hogy ez se nem normális, se nem egészséges... De ha a csökött agyatok nem képes feldolgozni... Legalább az tántorítana el, hogy úgy vissza hizod, mint a huzat. (már ha túléled). Értem én, hogy fogyni akarsz, én is... De fel sem 6 hét alatt jött...
2019. okt. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha észheztértél segítek
2019. okt. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!