Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rajtatok hány kiló mínusz...

Rajtatok hány kiló mínusz után látszódott a fogyás? Honnan fogytatok először?

Figyelt kérdés
Az egyébként normális, hogy -3 kiló tökre látszik a hasamon, mert lapos lett? :D 61-ről indultam, nincs rajtam sok túlsúly.
2018. jan. 28. 13:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Én 72 ről fogytam 65 re és semmi nem látszik remélem csak ahoz van köze hogy olyan gyógyszert szedek ami a vizet vissza tartja meg puffaszt és csak a vizet látom remélem mert a mérleg meg jóval kevesebbet mutat. Igaz csak 160 cm vagyok de akkor is látszódnia kéne 7 kilónak. Fejem is a duplája ettől a rohadt gyógyszertől úgy hogy én onnantól várom a csodát ha abba hagytam.
2018. jan. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Minel kevesebb a tulsuly, annal keves eszreveheto a fogyas. 130 kilobol le lehet adni 20-at anelkul, hogy barkinek feltunne, de 60 kilobol leadsz 5-ot az mar rendesen vekonyabbnak latszik.
2018. jan. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

10 kilót mások láttak, én hirtelen realizáltam, addig nem tűnt fel. 30 kiló túlsúlyból.

Fogalmam sincs, honnan fogytam először, bizonyára mindenhonnan, de egy ponton hirtelen lefogyott a fejem, az a pár kiló elég drasztikus volt, de én, aki nem szoktam tükörbe nézni, de amennyit mégis, azt mindennap és valahogy nem tűnt fel, amíg meg nem láttam egy fotót.


A páromon 3 kiló igencsak látszik, ha nincs sok feleslege, mert ő is szinte kizárólag hasra hízik először, mint én. Nyilván nekem is ez lesz az utolsó kilóknál.

2018. jan. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én testépítek, még nem vagyok valami izmos, de amikor diétázom -1.5-2 kiló már látszik, de az 2 hónapig tart.
2018. jan. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!