Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kiprobalt jo tippek fogyashoz?...

Kiprobalt jo tippek fogyashoz? Es aki tud esetleg valami jo edzos videot, amiben hatasos feladatok vannak, meghalalnam ha belinkelne🥺

Figyelt kérdés

2019. okt. 6. 23:10
 1/4 anonim válasza:
2 dolog igazság szerint: egészségesen táplálkozni és sportolni rendszeresen. Haha, na bocs ha most valami csodamódszerre számítottál😂 Ajánlom a bodybuilder.hu oldalt (de lehet hogy bodybuilding, már nem rémlik), ott találsz millió számra étrendet és edzés terveket. De tényleg nincs más csodaszer/módszer. A legtöbb azon múlik hogy mennyit és milyen minőségben eszel. Remélem találsz magadnak megfelelő terveket, én onnan kezdtem el magamtól a dolgokat, aztán szépen az évek alatt optimalizáltam kedvemere
2019. okt. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bjj

Paleo etrend

Nagytestu kutya,akinek sok a mozgasigenye es visz futni

2019. okt. 7. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyénileg kell kitapasztalni, mert mindenkinek màs jön be. Nekem pl a zsír alapú tàplàlkozàs vàlt be, kevés szénhidràttal, sok fehérjével. Rengeteg zöldség, húsok, hal, tojàs, sajtok, olajos magvak. Szénhidràtcsökkentett kenyér és hüvelyesek mértékkel, heti egyszer krumpli vagy tészta.

Kerülöm a fehér lisztes, cukros cuccokat.

Mozgàs nekem egyenlőre szobabicikli, hasizomerősítés , súlyzózàs 2 kilóval, duci torna ( kifejezetten nagy súlyhoz). Heti 5x 45 perc. Màrcius 1- október 7 , -26 kg eddig.

2019. okt. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megfelelő étrend és rendszeres testmozgás. Férfi vagy nő vagy? Férfiaknak és akik hasonló szemléletmóddal rendelkeznek ott a bodybuilder.hu, amint az első válaszoló is írta. Nagyon jól megtanulod belőle az alapokat, edzéstervet összeállíthatsz magadnak. Ha nő vagy, vagy csak szinplán egy kész programot szeretnél, és nem magadnak összeállitani, akkor keress rá facebookon a "bakker lefogyok" csoportra. Ott elsősorban nők a célközönség, nagyon tudnak motiválni, ha egyedül állsz neki a lefogyáshoz. Ott csomag keretében vásárolhatsz magadnak kész étrendet, edzestervet (videóval), táplálékkiegészítőket az edzéshez, és hogy a bőröd szép matadjon fogyás után is: fehérjék, q10,hyaloronsav, stb (ezek nem csodaszerek, nem ezektől fogsz lefogyni, de mimdnek megvan a szerepe a szervezetedben, főleg, ha edzeni és fogyni fogsz)
2019. okt. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!