Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mekkora súlyfelesleggel lehet...

Mekkora súlyfelesleggel lehet futni?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert rajtam van még kb. 20 kiló felesleg. Már lement 5 kg szép lassan, szobabiciklizés és csökkentett szénhidrátbevitel mellett. Nem Atkins-es diéta, csak figyelek arra, hogy mit eszek. A bicajozás mellett kellene más is, szeretnék futni iszonyúan fájnak a lábaim, ráadásul az egyik rendesen viszeres is...
2010. júl. 16. 10:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor ne fuss, csak bringázgass, vagy sétálj.
2010. júl. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sétálj.Legalábbis ahova én járok futni ott a túlsúlyosabbak sétálnak.Na nem az az andalgós, hanem gyorsabb tempóban, de mégsem futás.:)Aztán meg ahogy jobban bírod lehet kicsit futni is.De csak mondjuk hogy 1 perc futás 1 perc séta.Aztán lehet emelni 2perc futás 1 perc séta és így tovább. :)
2010. júl. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp vegyél egy nagyon jó futócipőt, és gyors tempóban sétálj, ahogy előttem is írták. Az ugyanúgy fogyaszt.
2010. júl. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt azért megjegyezném, hogy ha nincs egy jó futócipőd, akkor meg vagy lőve. 2 hét futkorászás után egy életre tönkre teheted az ízületeid, ha nincs egy jó futócipőd és helyes technikád. Folyamatosan kell hozzászoktatni az ízületeket a terheléshez... Nekem ez most azt jelenti, hogy munka közben (szórólapozás) sétálok napi 2-3 órát... így is lerohad a lábam mire végzek... ezt nyár végéig akarom csinálni utána veszek egy jó futócipőt nem sajnálva az anyagiakat és óvatosan nekiállok futni. 20 kg-os felesleg szerintem már pont az a határ, ahol alaposan át kell gondolni ezt a futás dolgot mert tényleg nagyon csúnyán tönkre lehet tenni az ízületeket.
2010. júl. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2010. júl. 16. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!