Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nektek hogy próbálták mások...

Nektek hogy próbálták mások szabotálni a fogyásotokat (ha volt ilyen)?

Figyelt kérdés
Kis irigyek...
2019. okt. 15. 18:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
44%
Az csak a te fejedben létezik, hogy rajtad kívül bárkit érdekel a súlyod, és hogy rajtad kívül bárki próbál rajta változtatni..
2019. okt. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
98%

- "ne kínozd magad, te ilyen alkat vagy😂😂😂

- mi úgy szeretünk ahogy vagy ne sanyargasd magad

- feleslegesen próbàlkozol, úgyse fogsz lefogyni soha"

- Anyósom àllandóan sütivel kínàlgat

- régen a nagyszüleim szólogattak be hogy milyen kövér vagyok, majd szintén sütivel kínàlgattak meg csokival, rengetegszer volt tészta, krumpli, rizs- ezeken kellett felnőnöm. Mikor nemet mondtam valamire, én voltam a rossz hàlàtlan gyerek tovàbbà jött a " màsok éheznek" duma, ha valamit visszautasítottam, mert szerettem volna lefogyni. De őszintén a folytonos beszólogatàs és lehúzàs lelkileg sokkal rosszabb volt, mint a sütik tukmàlàsa.

A következetesség nem volt az erősségük. Lassan 20 éve próbàlok lefogyni, nem adom fel! Egyszer sikerül!

2019. okt. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
11%
Aztán hogy? Zérós kóla helyett igazit ad vagy mi?
2019. okt. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, nem megy az értő olvasás?
2019. okt. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

1-es, dehogynem foglalkoznak vele!


Aki nincs megelégedve a testével, de nincs akaratereje a változtatáshoz, annak nem szokott tetszeni az, hogy a környezetében valaki kitartó és látszik rajta a változás. Persze, nem mindenki ilyen, de elég sokan.


Pl. még gimiben elővettem egy cukormentes müzliszeletet, erre egy iskolatársam mondta, hogy ne egyek ilyeneket, nem fogok úgyse fogyni ettől (azt nem vette észre, hogy már 6 kiló (egy ruhaméret) lement). Erre egy másik is megszólalt, hogy ő inkább dagadt marad, de biztos nem eszik ilyeneket (az is maradt, sőt, azóta hízott is). De amikor barna kenyérből készült szendvicset vittem, arra is beszólt két másik iskolatárs, hogy hogy bírok ilyen sz.rt megenni... Vagy amikor alaposabban melegítettem be tesin, mint a többiek, volt, aki kiröhögött.


Ez volt az, hogy foglalkoztak az étkezésemmel. De volt olyan eset is, hogy konkrétan tönkre akarták tenni az aznapi diétámat. Pl fagyizni hívott egy barátnőm, én megmondtam, hogy szívesen elmegyek vele, de nem eszem fagyit. Inkább hívott mást :D Ugyanezzel a barátnőmmel heti 2x találkoztam akkoriban és mindig éhes volt, mindig cukrászdákba, kajáldákba, boltba mentünk és győzködött, hogy egyek én is. Vagy egy másik barátnőm rá akart beszélni arra, hogy pizzázzak este 11-kor. Mondjuk ők még a jobbik eset, mert olyan lány is volt, aki szabályosan megsértődött, ha nem zabáltam össze mindent, amit direkt nekem hozott, meg amikor bevásárló központban voltunk, mindig meghívott gyorskajára, tehát gyakorlatilag pénzt is költött arra, hogy biztosítva legyen, hogy most 10 perc alatt 1000 kalóriát magamba tömök :D Mondjuk akkor pont nem fogyóztam, de akkor se kellene túl gyakran ilyeneket ennem.


Szerencsére a családom támogat :)


2-es, köszi a választ! :)

2019. okt. 16. 11:25
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem szabotálnak, épp ellenkezőleg. Anyukám kb akkora mint én és minden alkalommal ha otthon vagyok órákon át traktál, hogy szerinte hogyan kéne lefogynom. Neki nincs akarat ereje így gondolom "rajtam keresztül akar lefogyni" mint mikor a szülők a gyerekein keresztül váltják valóra az álmaikat.


A másik kedvencem az 50 kiló vasággyal barátnőm akinek sose kellett oda figyelnie mit eszik még is mindig magyarázta mit hogyan kéne csinálnom. (Mondta, hogy miket eszik, pogácsa burger, virslis táska stb mondom ez lazán 3000 kcal egy nap de mégse hízik)


A legnehezebb a párom jelenléte, mert gyakran találja ki, hogy este a "kímélő" vacsi helyett inkább pizzár rendelne. De ha én nem akarok enni akkor ő se rendel, cserébe puffog magában pár órát amit meg elviselni nehéz :D amúgy ő is fogyni akar, csak neki is elfogy az akarat ereje mert túl keveset eszik hiába mondom neki, hogy így nem lesz jó.

2019. okt. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nàlam az mint az utolsónál.A párom ragaszkodik a kiadós esti vacsorákhoz, ha megemlítem, hogy fogyni akarok,teljesen kiakad, meg akkor is ha nem vacsizok vele...eleinte rengeteget veszekedtünk emiatt, mára belefáradtam,próbálok napközben úgy étkezni,hogy beleférjen a vacsi
2019. okt. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%
Ezért kell az étkezések 80 százalékában jól enni, és akkor ha elhívnak fagyizni, megeheted azt a fagyit. Én úgy fogytam fél év alatt 18 kilót, hogy egy percig nem éheztem, és mindent ettem. Igen, még lángost és fagyit is a strandon.
2019. okt. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
28%
Tesóm hozatott tortát szülinapra én meg mondtam, hogy kösz de nem eszek ilyen cukros sz%&t. Erre nem igazán tudnak mit mondani, megették a részemet is aztán kész.
2019. okt. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
81%

"Hiánybetegségeid lesznek ezzel az egyoldalú táplálkozással" (=> Cukrot, fehérlisztet elhagytam, zsírszegény termékeket ettem.)

"A cukorra is szüksége van a szervezetnek"

"Ennyi belefér"

"Ne fogyj tovább, sovány vagy" (Nem voltam.... Utólag visszanézve régi képeimet, sovány akkor voltam, mikor lelki, idegrendszeri problémák miatt nagyon durván lefogytam. De az nem diéta volt, hanem szimplán nem ettem semmit.)

2019. okt. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!