Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 158 cm magassághoz nagyon sok...

158 cm magassághoz nagyon sok egy tininek 59 kg?

Figyelt kérdés
Hogyan veszítsek a súlyomból,ha heti szinten sportolok és nem eszek -édességet ,kenyeret,gyors kaját?

#fogyás #sok kg
2019. okt. 30. 23:39
 1/8 A kérdező kommentje:
Tini lány vagyok , egyébként ,ha ez bármit is számít
2019. okt. 30. 23:59
 2/8 Argusz válasza:
53%
Nem ez teljesen normális!mondhatni pont jó!
2019. okt. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
Sport mellett még lehet kevés is. Ne a kgokkal, hanem a testösszetétellel foglalkozz! Ha jó a csontsűrűséged, magas az izomzat aránya és alacsony a testzsírszázalékod, akkor jó vagy.
2019. okt. 31. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%
Sok. Tinédzserként még változhatnak a méreteid, a magasságod is meg a súlyod is, de ha a testtömeg-indexet megnézed, akkor neked kb. 50 kg körül kéne lenned. (Lehet egy-két kilóval több, ha nehezek a csontjaid.)
2019. okt. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
40%

BMI-t hagyjátok már! Sosem volt használható!

Ma meg már sokkal pontosabban lehet mérni testösszetételt, akár egy 20 ezer forintos eszközzel.


A tini meg a testképzavarát első sorban a testnevelés tanárával beszélje meg, aztán a háziorvosával.

2019. okt. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
27%

Igen! Egy tini lánynál ez sok. Egy felnőttnél sem kevés. Kivéve,ha nagyon széles a medenceCSONTOD, erős vállaid vannak, jó izmos vagy, és nagy a cicid.


Legalább egy képet mutathatnál.

2019. nov. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hasadon a hájat mennyire tudod összefogni? Ha nagyon, akkor valszeg le kéne adni egy kis zsírt. Amúgy meg külsőleg ez nem fog hátrányt okozni.
2019. nov. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bár én nem vagyok már tini a magam 22 évével de szinten 158 centi vagyok csak én 60 kg. Igazából a bmi szerint a mi magassagunkkal 62 kiloig normálisnak számít a sulyunk. Onnan felfelé már túlsúly. De tény hogy van rajtam is meg valószínűleg rajtad is egy kis felesleg. De még az egészséges kategória. Szóval a kérdés az hogy téged zavar e.
2019. nov. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!