Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az utóbbi időben nagyon sokat...

Az utóbbi időben nagyon sokat híztam csak bizonyos helyekre a testemen, azokról milyen módszerrel, otthoni kondival tudnék lefogyni?

Figyelt kérdés

Férfiként, régebben mindig csontváz voltam, de most az utóbbi években nagyon sokat híztam hasra, mellre és tokára. Érdekes, hogy a testem többi része maradt továbbra is csontváz, tehát ezeken jelentős husi és zsírréteg lett, de minden máshova kb egy gramm nem ment a hízásból. Azonkívűl, hogy odafigyelek és betartok egy kis diétát is, otthoni edzéssel miket kéne csinálnom? Fekvőtámaszozni, vagy súlyzózni? Felüléseket a has miatt? Ha nagyobb zsírréteg lett a mellemen, arra milyet kéne edzeni? Tokából meg gondolom nehéz lesz lefogyni.


Aki ért hozzá, leírna módszereket, hogy milyen gyúrás való erre ami segítene. :) Megköszönném szépen.


2019. nov. 3. 14:45
 1/8 Lachesys ***** válasza:
nincs helyi fogyas. ha fogysz a genetikadtol fugg honnan megy le először a zsir es mi marad utoljara.
2019. nov. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen, ezzel tisztában vagyok, ahogy azzal is, hogy a genetikai adottságaim és anyagcserém miatt híztam csak azokra a bizonyos helyekre, míg másra nem. De a kérdés egyáltalán nem erre vonatkozott, de azért köszi.

A diéta mellett specifikus edzés is kéne.

2019. nov. 3. 15:17
 3/8 Lachesys ***** válasza:

ehhez kepest hasi zsirra meg tokara valo gyakorlatokat keresel. NINCS ilyen.


kardio es sulyzos edzes megfelelo aranyban. ha lusta vagy meg a legalapvetobv dolgoknak is utanaolvasni.. menj fel a builderre, keress kezdo edzesterveket, alap dietat. olvass a taplalkozasrol. ne vard el h itt edzéstervet irjanak neked. keress egy profit ha lusta vagy tanulni a net korában.

2019. nov. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem azt akarom, hogy valaki edzéstervet állítson nekem össze. :) Hanem tapasztalokat, hogy kinek mi hatott, mi vált be, hogy azalapján tudjam. A legalapabb dolgot, hogy milyen gyakorlatok használnának. Kicsit félreviszed a dolgot, a lepontozások után ne írj ide többet lehetőleg, köszi.
2019. nov. 3. 15:48
 5/8 Lachesys ***** válasza:
59%
halalosan hidegen hagynak a lepontozasaid. egyszeruen irritalo mar, hogy idejonnek a topikba teljesen fogalmatlanul, legalapvetobb dolgokkal nem vagytok tisztaban. de meg segitettem is, ott a builder, mellizomra valo sulyzos konditermi gyakorlatokra keress ra, felsotest edzesterv, plankelj, az a torzsizmokat erositi. de ilyen himihumi otthoni ketszer megemelem a sulyzot es csinalok 10 fekvotamaszt dologtol ne varj sokat. lehez hogy nyers a stilusom, de hidd el, senki nem fog neked itt olyan tanacsot adni, amivel latvanyos eredmenyt ersz el. ha nem veszed arra a faradsagot, hogy a sajat parametereidre kiszamold a kajat, kikiserletezd, hogy mennyi ch az amo neked belefer stb azt nem egy ilyen topikban fogják leirni neked, ahol nagyreszt mindenfele koplalolurat meg hulye noiagazinokban irt agyatlan dietat követni akaro kover nok vannak fokent.
2019. nov. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Elég gyakori ez azoknál, akik gyerekként és fiatal korukban vékonyak voltak. A környezetemben is megfigyeltem, pókhas plusz vékony lábak, karok. Az edzés jó ötlet, minden testrészre, hogy a végtagjaid is erősödjenek. A felülést nem ajánlom, inkább hasprés. Mellette kevesebb szénhidrát és egészségesebb táplálkozás. Ha lefogysz, le fog menni a hasi/mellkasi zsír és a toka is, mivel neked ott vannak a zsírraktáraid.
2019. nov. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Fejér György ***** válasza:
Egy honlapot ajánlanék figyelmedben, ami elég jól összefoglalja, hogyan lehet megközelíteni az ehhez hasonló problémák megoldását: www.otthonsportolok.hu
2019. nov. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sok aerob tartomanyú testmozgás, es szálkásító etrend:

[link]

2019. nov. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!