Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » Egyéb kérdések

A kérdés

Valaki próbálta már a Teletáltól a Speed menüt?

Lehet fogyni vele vagy csak olyan mint a többi fogyós menü. ?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Teletál, Speed, menü, fogyás

nov. 7. 15:24  Privát üzenet  

A válasz

Fogyni akkor fogsz, ha kevesebb kaloriat egetsz el, mint amennyit beviszel. Ha a speed menu ossz. kaloriatartalma az alatt van, mint amennyi egy nap elegetsz, akkor fogyni fogsz. En 3,5 honapja eszek ugy, hogy napi minimum 500kcal-al kevesebb megy be, mint amennyit eleget a testem es mar lement 13 kilo. Hozza kell tenni, hogy 117-rol indultam es heti 4 nap edzek azota.

Minden nap jegyzem a megevett/megivott (ez nagyon fontos! Nem is gondolnad mennyi kaloria van abban amit megiszol!!!) eteleket/italokat, igy tudom ajanlani a kaloriabazist.

# 1/1Időpont nov. 9. 10:53 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Teletál speed menüvel van valakinek tapasztalata?
Rendel valamelyikőtök a Teletáltól ebédet? Elégedettek vagytok vele?
A Teletál Speed Fitt menüje hány kalóriát tartalmaz naponta? (K. B. )
Van hasonló fogyasztó mozgási forma, mint a Body Speed?!
A speed fitness ruha mindenkire jó? Elég nagy a méretem, félek, hogy kicsi lenne a ruha és azért nem tudok majd edzeni.
Speed fitness-t próbálta már valaki és milyen?

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!