Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyhatnék mégjobban le?

Hogy fogyhatnék mégjobban le?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy most mindenki ki fog nevetni, és kioktatásban fogok részesülni. Csak arra lennék kíváncsi, hogy ezt hogy csináljam. Esetleg valaki akinek sikerült?! Írhatna tippeket.

160 cm vagyok és 50 kg. 45 Szeretnék lenni. Már nem avval van a baj ha tükörbe nézek. Mert akkor nincs probléma. Esetleg a csípőmet és a combomat kellene még formálnom. De azt csinálom is. A problémám, hogy mindig is az volt az álmom, hogy 43-45 kg legyek. De azt hiszem ilyen kevés súllyal már ezt lesz a legnehezebb leadni. Keveset eszek, és arra is figyelek, hogy mit. 1 héten 6 napon edzek, futok, úszok, tornázok, bicikli séta, éppen amihez kedvem van. 1-2 órát min. Tudom, hogy ez a témakör leginkább olyanoknak készült akik valóban túlsúllyal küzködnek. De szeretnék segítséget kérni. Már mindent megpróbáltam :S És kérlek titeket ne lebeszélni akarjatok. Mert azt már sokan megtették. De amint mondtam ez nekem egy régi álom.


2010. júl. 19. 11:02
 1/5 anonim ***** válasza:
ha tudnád nekem mennyi álmom van. néha az egyszerű épp ész követeli meg, hogy csak álom maradjon! ne akarj rosszat magadnak, és betegségbe hajszolni magad, hisz most jó a súlyod! nekem is álmom hogy széles vállam keskeny csípőm legyen (lány létemre) de ha az eszem szétgyúrnám se lenne olyan mert a csontozatom nem hagyja. ez van! fogadd el te is magad!
2010. júl. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló az álmom, 45-46 kg szeretnék lenni. Engem is érdekelne, hogyan lehet ezt elérni. 3 kg feleslegem van még.
2010. júl. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
pf.nekem meg az az álmom,hogy 35 kiló legyek...de valószínűleg csak álom marad.ahogy a tied is.illetve,jobb lenne ha az maradna....amúgy meg akkor úgy fogsz kinézni,mint egy anorexiás....sőt lehet,hogy nem csak úgy néznél ki.szóval nem értem,miért lenne neked jó.
2010. júl. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csak annyit kérdeznék meg, hogy ha tetszik amit a tükörben látsz, akkor mit számít, hogy hány kiló vagy? Komolyan annyira buta néhány ember, hogy a legnagyobb álma az, hogy 45 kiló legyen? Másnak az az álma hogy diplomája legyen, saját lakása, családja, te meg néhány kilón problémázol?


Egyébként megsúgom, hogy ha ennyit tornázol, akkor izmosodsz, az izom meg nehezebb mint a zsír, tehát minél többet sportolsz, valószínűleg annál távolabb kerülsz a bűvös 45 kilótól. A "keveset eszem" dologra ugyanez vonatkozik. Nem tudom, mit takar ez pontosan, de ha a napi energiaszükségletednél kevesebbet eszel, akkor a szervezeted igyeszik majd elraktározni szinte minden kaját.

2010. júl. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Örülök, kedves Utolsó Válaszoló, hogy így ismeretlenül megmondod, hogy buta vagyok. És azért számít igazából, mert tudom, ha 45 kg lennék akkor az a kevés felesleg is eltűnne, ami bizony látszik a tükörben :( Csak nem annyira, hogy zavarjon. Pl. ruhába jó, de ruha nélkül azért látszik, hogy van ott még pár kg ami nem kéne...
2010. júl. 19. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!