Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék le 15...

Hogyan fogyhatnék le 15 kg-ott? Segitségre lenne szükségem

Figyelt kérdés
2010. júl. 19. 13:27
 1/3 anonim ***** válasza:
2010. júl. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezt hányszor linkeli még be vki?

Gondolom nem 1 hét alatt akarod leadni! Ezt a diétát sztem ne csináld, amúgy is max. 1 hétig lehet.

Reggel egyél mindig többet, napi 5ször egyél és egészséges kajákat, és mozogj vmit még ilyen melegben is:)

2010. júl. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én most adtam le 12 kg-ot. sokféle diétát kipróbáltam már, fogytam is, csak épp nem volt tartós egyik sem. sajnos én a jojó fogyókúrázókhoz tartozom. de ami nekem eddig bevált: norbi diéta és a 4 napos diéta. ezek voltak a leghatásosabbak eddig. mindegyikkel egy hónap alatt leadtam 5-6 kg-t, de persze sokat mozogtam is mellette. most sikerült 2 hónap alatt leadnom ezt a 12 kg úgy, hogy munkába biciklin vagy gyalog járok ( kb 10-15 km), minden este séta a kutyáimmal, amíg fő a vacsora addig szobabicikli fél óra, vagy fél óra aerobik otthon magamtól, de dvd is van. és mellette másfél hónapig csináltam a 4 napos diétát, úgy-ahogy betartva. persze, ha hús nap volt, akkor azt ettem, de volt, hogy dupla adagot vacsoráztam, mint kellett volna, mégis lefogytam. ittam a zöld teát mindennap, rengeteg vizet, vízhajtót is ittam néha-néha. de mindenképp a helyes táplálkozás a lefontosabb. ha nem akarsz követni semmilyen diétát, akkor reggelizz sokat, ebédelj nyugodtan, de este már ne egyél, max zöldséget vagy gyümölcsöt. és ne igyál alkoholt, üdítőt, ne egyél kenyeret és sok tésztát sem. és hetente legalább 3-szor mozogj. akármit. bicikli, séta, futás, torna, aerobik, úszás.. bármi, ami jól esik. a lényeg, hogy élvezd, ne kényszer legyen. a futásra mondják hogy a legjobb, de én soha nem futnék, gyűlölöm. ezért választottam olyat, amit szeretek, amit élvezek, mert kikapcsol és még hatékony is, jól érzem magam tőle.
2010. júl. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!