Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mitől lett ekkora a hasam?...

Mitől lett ekkora a hasam? (elnézést ha valakinek nem tetszik ez a kérdés)

Figyelt kérdés

a hasam mintha felfujodott volna pedig ma: 1 tál gyümölcs levest, norbi joghurt üditöt és egy vitamin paprikát ettem kb: 3 liter vizet. nem tudom hogy mitöl lett hatalmas a hasam de nagyon nagy:O

ha valaki tud valamit irjon

elöre is köszi:)


2010. júl. 19. 18:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Sok víz....amúgy a nap végére persze,hogy nagyobb a hasad mint reggel....
2010. júl. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

a sok viz? :O és ez meddig marad igy?

am köszi a választ :)

2010. júl. 19. 18:32
 3/12 anonim ***** válasza:

Figyi a gyümölcslevest mivel sűrítitek?Mert anyu pl.rak bele lisztet,engem az is fúj,ahogyan a paprika is.

Hagyd,reggelre eltűnik.:)

2010. júl. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
szerintem lisztel süriteték. hát remélem holnapra tényleg elmulik mert ugy nézek ki mint egy terhes.XD
2010. júl. 19. 18:41
 5/12 A kérdező kommentje:
ha beszedtem hashajtót, attól nem lehet?
2010. júl. 19. 18:43
 6/12 anonim ***** válasza:

Első vagyok.Reggelre lapos lesz.:)

Amúgy a hashajtó....hát attól nekem csak akkor szokott,ha előtte nem ettem semmit,és többet veszek be.De te ettél is,meg remélem rendes adagot vettél be.Tényleg...minek vettél be?Keveset is eszel...gyanús.:)

2010. júl. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha hashajtózol és keveset eszel, a bélflórádnak annyi. A pusztulóban levő bacik pedig gázt termelnek, fel vagy fúvódva. Reggelre elpusztul mind, majd megint alig eszel, azt is kihajtod, így nem csak leépíted a vitamin háztartásod, de a vizet is ki fogod hajtani, amit napközben megettél. A hasmenéssel felborul a Nátrium-kálium egyensúly, ami feszültséghez, idegességhez, hosszabb távon koncentráció zavarhoz vezet. A végeredmény egy olyan test, ami nem tud irányítottan működni, nem marad meg benne semmi, még egy pohár víz után is futhatsz wc-re, mert tönkremegy a felszívódás - és mellette az idegeid sem lesznek jók! TUDOM, TUDOM, a lényeg, hogy soványan leszel hüle.. L27
2010. júl. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.. tudom mire gondoltok..és lehet hogy hüyleséget csinálok..de a hasam iszonyatosan fáj..mit csináljak?
2010. júl. 19. 21:43
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem vagy liszt érzékeny??

Nekem akkor voltak hasonló tüneteim.

2010. júl. 20. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
hát eddig nem votl ennek semmi jele....
2010. júl. 20. 10:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!