Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Délután 4 után már nem evéssel...

Délután 4 után már nem evéssel lehet-e fogyni és mennyit?

Figyelt kérdés
Valaki fogyózik ezzel a módszerrel, mik a tapasztalatok?

#fogyás #vacsora kihagyása
2019. dec. 13. 18:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az időpont egyáltalán nem számít, az a kérdés 16 óra előtt mit és mennyit eszel.
2019. dec. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne higgy senkinek, az a lényeg, hogy naponta mennyit eszel. A feleségem már du. 2 után nem eszik semmit, délelőtt viszont szinte folyamatosan, nem is fogy egy dekát sem.
2019. dec. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%

egyszer kitaláltam, h marha egészséges leszek, 20 után nem ettem.


2 hétig volt refluxom éjjelente és abbahagytam ezt a hülyeséget.

2019. dec. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hülyeség ez az délutáni időpontos dolog. Én délig alszom, aztán 13:30 fele eszek valami finomat (pl. csülköt), aztán nem éhezek meg estig.
2019. dec. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utosló! Biztos nem azétt lett refluxod, emrt este 8 után nem ettél :D más lenne ha délután 2-t írtál volna, de azért este 8 után enni nem akkora vad dolog, max akkor, ha reggel 6koe fekszel le.
2019. dec. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

éjfél és 2 között fekszem

és sem előtte, sem azóta nem volt refluxom

2019. dec. 14. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nem értem miért akar mindenki koplalással fogyni. Van olyan módszer ahol nem kell magad sanyargatni, jókat lehet enni és le lehet fogyni. Én több mint 20 kilót fogytam le így, és ami még lényeg, hogy egészségesebb, energikusabb vagyok, mint valaha!!!
2019. dec. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Na jó, 7-es és mi a módszered?
2019. dec. 17. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!